Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Mit adjak enni 3hörcsögnek?...

Mit adjak enni 3hörcsögnek? És egy tengeri malacnak?

Figyelt kérdés
Bátyám itt hagyta őket 4napra, milyen gyümölcsöt vagy zöldséget adjak nekik és mennyit?
2010. aug. 13. 16:16
 1/9 anonim ***** válasza:
Nem tudom, a rágcsáló táp mé' nem jó?
2010. aug. 13. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Szeretheti őket a bátyád...el se mondta mit adj neki enni...amúgy mindig legyen előttük friss víz, adj nekik reggel és este fejenként egy kis darab répát, uborkát, salátalevelet, meg van kifejezetten tengerimalacnak és hörcsögnek magkeverék, vagy nyúltápot is szeretik. Valamint persze széna, ha kertes házban laktok, akkor friss fű, de vigyázz, hogy gyom ne legyen közötte, mert könnyen belekerülhet olyan, ami mérgező, kákicsot is adhattok neki, meg tyúkhúrt. Mi tengerimalacaink imádták. :)
2010. aug. 13. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Köszi
2010. aug. 13. 16:27
 4/9 anonim válasza:
szerintem mind a 3 hörcsögnek minden nap addj egy kisdarab megpucolt almát vagy uborkát stb.fontos!!!ne addj nekik k betűvel kezdődő gyümölcsö vagy zöltséget mert attó felpuffad.a tengeri malacnak meg ugyanez csak kicsit nagyobb adag mint a höriknek:)a paprikát imádja.
2010. aug. 13. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Jaj tudtam, hogy valaki bele fogja írni ezt a K-betűs hülyeséget. És szerintetek más nyelven is K-betűs? :D Nem...én mindig is adtam a tengerimalacaimnak káposzta meg karalábélevelet és szemes kukoricát is kaptak. És mi bajuk lett tőle? SEMMI. Kb. 10 évet megélt mindegyik, amikor az átlag életkora 4 év körül van. És soha nem volt bajuk, állatorvost nem láttak.
2010. aug. 13. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

hát nem pontosan....

szal k betűseket is adhatsz nyugottan,csak kis mértékben,szóval ha egy 2 egész karalábét adsz,akkor igen,de ha mondjuk egyszerre csak felet,akkk nem,és adhatsz nekik mé-ég..... hát minden alvolt mondva! xDDDDDDD

2010. aug. 13. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Annyi a lényege, hogy ne vizesen add neki, és ne sokat. És akkor nem fog felpuffadni. De ha nem akarod nem kell, én azért adtam, mert volt a kertben és vitaminforrás. De adj neki változatosan zöldségeket, gyümölcsöket.
2010. aug. 13. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

4. VÁLASZOLÓ-nak igaza van! a k betűs hülyeség,az hülyeség! :)

az án nyuszim is kap káposztát karalábét,annak a levelét,meg karfiolt is,és ennyierővel a brokkoli nem puffasztó?? de,mégsem k betűs!

és az én nyuszóm is 6. éves és semmi baja nem volt,és nem is lessz!!!!! és még bizti elfog élni 12 évik!

bocs az off miatt.

2010. aug. 13. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
ja igen, volt 2 törpenyulam is, az egyik 8 évesen pusztul el, a másik meg 12...ennyit a k-betűs hülyeségetekről :D
2010. aug. 13. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!