Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Milyen fajta egeret válasszak...

Milyen fajta egeret válasszak szerintetek?

Figyelt kérdés

2021. márc. 19. 08:17
 1/4 anonim ***** válasza:
97%

Attól függ, mekkora helyet tudsz neki biztosítani, illetve, melyik tetszik.

Nekem a csíkos fűegerek nagyon tetszenek, és ezek többé-kevésbé nappali állatok is, tehát nemcsak éjjel mozognak. Viszont nagyon nagy hely kell nekik, sokam mozognak, másznak, ugrálnak. Ha sok helyem lenne, tartanék ilyet, mert nagyon tetszik.

A mongol futóegér is nagyon tetszik, szintén helyigényes.

Régebben tartottam sokcsecsű egeret (afrikai törpepatkánynak is hívják), ez két ok miatt is nagyon jó: nekem nagyon szelídek lettek rendszeres foglalkozással, illetve sokkal kevesebb szaguk van, mint egy sima egérnek. Emellett mindenféle foltos van köztük, nagyon szépek, aranyosak.

Azt válaszd, amelyik neked tetszik, és amelyiknek az igényeit ki tudod elégíteni, ez minden állatnál alap, ezek közül talán az utóbbi a legkönnyebben tartható.

2021. márc. 19. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm, még tudna valaki írni a tartásáról?
2021. márc. 19. 08:45
 3/4 anonim ***** válasza:
22%
Vezetékeset.
2021. márc. 19. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Milyen fajták vannak?
2021. márc. 19. 09:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!