Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Nem baj ha a rágcsáló előtt...

Nem baj ha a rágcsáló előtt mindig van kaja?

Figyelt kérdés

Tegnap vettem egy kis fehér egeret és tettem be neki magokat,zöldségeket,gyümölcsöt.

Viszont így nagyon sokat kajál.



2021. aug. 20. 13:16
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
2%
Az egereket, patkányokat irtani kell, nem venni.
2021. aug. 20. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
86%

Ne hagyd h elhízzon.

Szerintem adj neki kiszámolt adagot, és ennek egy részét kézből próbáld.

2021. aug. 20. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
78%
Kettessel egyetértek, ha túl eszi magát akkor meghalhat szóval számold inkább neki ki az adagokat.
2021. aug. 20. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
92%
A magkeverékeken rajta szokott lenni, mennyit kell adni egy napra, azt kövesd.
2021. aug. 20. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Köszi!
2021. aug. 20. 14:02
 6/12 anonim ***** válasza:
87%

"Az egereket, patkányokat irtani kell, nem venni."

Maximum a vadat kell írtani. Egy tenyésztett egér, vagy patkány pont ugyanannyira veszélyes az emberre, mint egy háziállatként tartott hörcsög, nyúl, vagy tengerimalac. Egy normális állattartó még azt is meg tudja oldani, hogy ne szaporodjanak orrba-szájba.


Én annyit tennék hozzá a többiekhez, hogy bár most annyira nincs meleg, de a kánikulában a zöldség, gyümölcs gyorsan romlásnak indul, és árt az egészségnek. Azt szokták mondani, hogy kb. fél óra után vegyük ki a meg nem evett zöldséget, gyümölcsöt a nagy melegben.

2021. aug. 20. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
13%
Talán akkor ki kéne venni valamennyit a kajából, nem? Ez komolyan nem jutott eszedbe? 😖
2021. aug. 20. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
A kérdésem az volt ,hogy baj e te nyomorult
2021. aug. 20. 16:47
 9/12 anonim válasza:
85%
#1 téged kéne irtani😃
2021. aug. 20. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%
Hörcsögről tudok nyilatkozni. Törpehörcsögnek napi 1 teáskanálnyi, aranyhörcsögnek napi 1 evőkanálnyi magkeverék kell. Ha ennél többet kap, válogatni fog, előbb a hizlalóbb magokat eszi majd meg, és így elhízhat. Illetve mivel válogathat belőle, nem fogja mindegyik magot megenni, és így egyoldalúan fog táplálkozni, ami hiánybetegségekhez vezethet. Ez biztosan ugyanígy van az egerek esetében is. Ha például egy kisgyerek temérdek chips és csoki közül válogathat, nem fogja a "normális" ételt megenni. Ez ugyanígy elhízáshoz és hiánybetegségek kialakulásához vezet.
2021. aug. 21. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!