Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Egy 3 és fél, 4 hónapos bak...

Egy 3 és fél, 4 hónapos bak és egy 4,5 hónapos lány nyuszik lehetséges, hogy már tudtak úgy párosodni, hogy babák legyenek belőle?

Figyelt kérdés

Nagyon kicsik még, de szerelmesek is, és hiába voltak elválasztva, valahogyan átrágták/átfúrták egymáshoz magukat…


Egyszer láttam, hogy a bak nyuszi rámászik a lányra, de amikor felügyelet alatt voltak, akkor a lány inkább csak üldözte a baj nyuszit, meg inkább csak bújtak egymáshoz..


Nagyon nem szeretném, hogy legyenek kicsik..



2021. okt. 26. 23:15
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
100%
A komplikációmentes vemhességért semmit nem tudsz tenni. Ha mázlid lesz, nem lesz baj, ha nem, akkor ez van.
2021. okt. 27. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 A kérdező kommentje:
Ma kaptam meg a pontos születési idejüket, és aznap, amikor a baleset volt, akkor volt a bak 3, a nőstény 4 hónapos, kereken.
2021. okt. 27. 18:12
 13/16 anonim ***** válasza:
92%

Ma kaptam meg a pontos születési idejüket, és aznap, amikor a baleset volt, akkor volt a bak 3, a nőstény 4 hónapos, kereken.


Ez nem változtat a tényeken. Fogamzóképesek, de szaporodáshoz még fiatalok

2021. okt. 27. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
13-ás te is az vagy
2021. okt. 27. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
15-ös nem.
2021. okt. 27. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 A kérdező kommentje:

Ma kiderült, hogy mindketten fiúk :D

Nem lett velük semmi baj, viszont így a jövőbeli ivartalanítás utáni kapcsolatuk lesz gond…

2022. jan. 4. 06:39
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!