Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Honnan lehet meg tudni,...

Honnan lehet meg tudni, hogyha terhes a malacom?

Figyelt kérdés
Honnan lehet tudni ha terhes a tengerimalacom?Az állat kereskedésben azt modnták,hogy lehet,hogy hasas.Hogy megbízonyosodja krola miből lehet meg tudni?Ezen a képen nem látszik de úgy vettem én észre,mintha a fenekénél széleseb lenne : [link]
2010. szept. 4. 21:06
 1/6 anonim ***** válasza:
Elmész egy állatorvosi rendelőbe, és csináltatsz egy ultrahangot. Onnan tudhatod meg biztosra. Ha meg erre nincs pénzed, akkor majd meglátod magadtól. Nekem úgy lett az egyik malacomtól egyszer kismalac, hogy észre sem vettem hogy vemhes. Egyszer csak meláttam a fehér malacon vmi kiállító fehéret megfogtam a malacot és ott volt alatta a kismalac :D
2010. szept. 4. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Értem,köszi.Amúgy szerintem is terhes és nem csak az eladó szerint.elég nagy hasa van már a fiú malachoz képest pedig kb egy kóruak:-)
2010. szept. 4. 21:13
 3/6 anonim ***** válasza:

Általában körte alakja lesz a malacnak... persze pl. egy magzat esetén ez sem törvényszerű. Mondjuk ha fiúmalaccal együtt tartod, akkor előbb-utóbb úgyis vemhes lett volna. Érdemes lenne a fiút ivartalanítani, mert rengeteg gazdira várom bébimalac van.

Ha nem tartod őket együtt, akkor az utóbbi két mondatomat tekintsd le nem írtnak. :)

2010. szept. 4. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Köszi a választ:)
2010. szept. 4. 21:35
 5/6 anonim ***** válasza:
Ráteszed a hasára két oldalt a kezedet pár percig akkor érezni lehet ahogy mozog a pici!Ha úgy látod hogy nagy már a pocija akkor rakd külön a hímtől mert megöli a fiú a piciket!
2010. szept. 6. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ:)
2010. szept. 6. 20:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!