Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Hogyan győzzem meg a szüleimet...

Hogyan győzzem meg a szüleimet, hogy kaphassak egy hörcsögöt? (Több lent)

Figyelt kérdés
Nagyon szeretnék egy hörcsögöt már évek óta,de a szüleim nem engedik. Nem azért mert megunnám, vagy mert nem gondoznám, csak szerintük iszonyúan büdös, és már van is egy kutyám, legyen az elég. Ti mivel tudtátok őket meggyőzni??

2022. okt. 4. 13:43
 1/7 anonim ***** válasza:
75%

Hetente akár többször takarítanál nála. A pellet nem annyira büdösödik, mint pl a forgács.

Nem egy 10 centis lyukban tartanád, hanem megfelelő méretű helyen amit nem tudna 1 nap alatt tele sz4rni, hugyozni.

2022. okt. 4. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
94%

Hat az van, hogy van egy szaga, az biztos. Nem feltetlenul budos, de van. Hugomnak van most horcsoge, normalisan tartja, pontosabban en is segitettem neki mindenben, a horcsoginfo alapjan, de szag az van. Teljes alomcseret nem csinalhatsz heti tobbszor, illetve nalunk az is a baj sztm, hogy a horcsog nem hasznalja a horcsog wc-t, hanem mindenhova pisil, de ugye nem cserelheted ki alatta teljesen az almot, mert az meg stresszes neki.. ordogi kor :D

A kaki nem budos amugy, a pisi a problemasabb, en azt vettem eszre.

2022. okt. 4. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
73%
Sehogy, mert igazuk van.
2022. okt. 4. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
76%
Nem büdös ha rendesen van tartva. Nyilván mint minden állatnak van egy “szaga”, de ezt nem mondanám büdösnek. Nekem tengerimalacaim vannak, a széna meg a fogács “szagát” lehet érezni a szobában, lehet ez is valakinek büdös, mert az állathoz köti ezeket a szagokat. Normális tartás mellett nem kéne büdösnek lennie. Nagy helyet kell neki biztosítani és nem szabad kitakarítani teljesen a helyét takarításokkor. Hörcsögöm nekem gyerekkoromban volt, de akkor se volt büdös, pedig akkor szegény még rosszul volt tartva, azóta sokat fejlődött a helyes tartásuk, csak innen informálódj, megbízható oldal, hiteles információkkal: [link]
2022. okt. 4. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Én csak a kellemes forgács és széna illatot erzem
2022. okt. 4. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
76%
Azért jó hörcsögöt tartani először saját háziallatként mert mire megunnád már meghal. Én voltam olyan hülye, hogy teknőst vettem...
2022. okt. 5. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
26%

"már van is egy kutyám, legyen az elég"

Így van! Az is épp elég kiadással jár. Ne akard te beosztani a szülők pénzét, örülj neki, hogy a kutyádat fenntartják!

2022. nov. 13. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!