Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Milyen gyakran érdemes az...

Milyen gyakran érdemes az almot cserélni tengerimalacoknál?

Figyelt kérdés
2010. szept. 28. 15:18
 1/4 anonim ***** válasza:
Minél gyakrabban. 2-3 naponta az ideális.
2010. szept. 28. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
én 2 naponta cseréltem mert 1. büdi 2. büdi 3. büdi és persze amit mi büdinek érzünk az az ammónia ami nekik nagyon nem tesz jót :)
2010. szept. 28. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Attól függ, hogy mekkora ketrecben hány malacka alatt... Nálunk kb. 5-7 naponta 2 nagy és egy kicsi malac alatt 120as ketrecben...
2010. szept. 28. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Attól is függ, hogy milyen almot használsz. Én már kigyóntam a forgácsból, nálam fapellet van lerakva, és arra csúszásgátló fürdőszobaszőnyeget teszek. A szőnyeg levezeti a pisit a pelletre, ami a nedvesség hatására szétmállik. Előnye, hogy EGYÁLTALÁN nem büdös és nem kell az egész almot kicserélni, hanem csak a szétmállott pisis részeket. Így 7 napig nem kell cserélni, a szőnyeg felülete pedig nem lesz nedves csak a kakit kell naponta összesöpörni róla. Így az is kibír 4-5 napot. Utána a szőnyeg tisztítása sem ördöngősség, mert csak letusosld róla a nagyobb szennyeződéseket és egy óra hosszára beáztatod 20% ecetes forró vízbe.
2010. szept. 29. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!