Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Aranyhörcsög mindenevő?

Aranyhörcsög mindenevő?

Figyelt kérdés
Azt eszi a kis baba amit én, pl főtt rizs, zöldség, hummus, joghurt, magvak, gyümölcs, nèha kis husi meg szárított hal, ez megfelelő neki, vagy kellene hörcsögtáp? Bevallom, nem túl étvágygerjesztőek, ezért etetem azzal a kajával, amit én is megennék. Édességgel meg zsíros kajával nem etetem.

2022. nov. 15. 08:54
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Nem, nem az.

A természetben sem eszik ilyeneket, nem tesznek jót neki, a foga sem kopik ilyen dolgoktól, elobb-utobb túl fog nőni.

horcsoginfo.hu/etrend oldalt olvasd át.

2022. nov. 15. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Mindeneveő abban az értelemben, hogy fogyaszt akár rovarokat is, de kedvencként tartott aranyhörcsög elvan magvakkat és zöldséggel, gyümölccsel.


Nem is értem, hogy jutott eszedbe ilyen sz*rokkal etetni, mint joghurt... A lőtéri kutyát nem érdekli, mi számodra étvágygerjesztő, ha nem neked kell megenned.

Nehezen hiszem el, hogy megvagy 16 éves...

2022. nov. 15. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Te miért nézed embernek a hörcsögöd? Teljesen más igényei vannak, nem az emberi táplálkozáshoz kéne hasonlítani és nem azt adni neki, ami neked étvágygerjesztő. Mivel ő egy hörcsög. Szüksége van rendes hörcsögtápra, ahhoz, hogy egészséges maradjon hosszútávon. A Glirexes magkeveréket ajánlom, mert a boltokban rengeteg rossz minőségű cukros, színezékes hörcsögtápot lehet venni.

[link]

2022. nov. 15. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Növényevő, rovari fehérjét, száritott halat, sajtot, tejfölt ehet. Ezek közül nem mindegyikkel találkozik a természetben
2022. nov. 16. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!