Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » A Crispy Pellets jobb, mint a...

A Crispy Pellets jobb, mint a Crispy Muesli?

Figyelt kérdés

Tudom, hogy a Cunipic Alpha Pro és az Oxbow a legjobbak, de azokat egyikük se szereti, akkor inkább szénáznak. BunnyNature, VL Complete szintén.

Amit viszont szeretnek, az a sima Crispy Pellets. A Muesliből is ugyanazokat a zöld pelleteket eszik csak ki.

Szóval ehetik azt?

Gabonamentes és 19,5% a rost benne, extra C vitaminnal.

Sok szénát esznek amúgy.



2022. nov. 29. 06:35
 1/2 anonim ***** válasza:
82%
Ha nagyon nincs más akkor napi pár szem mehet nekik, de nem sok. Elég silány minőség. És csakis a pellet, a muesli nagyon nem jó
2022. nov. 29. 06:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
54%
A muesli kifejezetten rossz, a pellets se jó, de egy fokkal jobb. Mueslit ne adj nekik. Egyébként nincs olyan, hogy nem eszi meg, az a malac tud válogatni amelyiknek meg van engedve. Én a válogatós malacomat is áttudtam szoktatni egyik tápról a másikra, előbb utóbb megfogja enni, egy átszoktatás akár több hetet is igénybe vehet. Én eléraktam és ha nem ette meg 5 órán belül kivettem tőle, aztán egyszer csak megette. De nem kapott ezidő alatt semmi más finom falatot, csak is kizárólag széna volt előtte egész nap. Aztán mikor megeszegette akkor kapott jutalomként szárított növényeket almapelletet stb. Átlehet szoktatni a legválogatósabb malacot is.
2022. nov. 29. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!