Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Nyuszi ketrecének takarítása...

Nyuszi ketrecének takarítása után hova lehet dobni az almot?

Figyelt kérdés
Társasházban élünk és a közös lenti kukába dobnánk, de az egyik szomszédnak ez nem tetszik. Szerinte máshová kéne dobni.
2022. dec. 16. 21:27
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Én nem mondanám meg neki! Bele tenném egy fekete szemetes zsákba és úgy dobnám ki, Ha a szomszéd kérdezné mit csinálunk az alommal? azt mondanám, elvisszük a nagyihoz!
2022. dec. 16. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Tegyetek a szemetbe, aztan arra ra tobb szemetet. Ha annyira nezni akarja a szomszed, szedje ki a szemetet es turkaljon. Gondolom, nem naponta csereltek almot. De ha csak onmagaban lenne, ha szemeteszsakba rakjatok es azt szepen csomozzatok, szerintem szag sincs. Bekaphatja, ha nem tetszik, nem kell mashova dobnotok.
2022. dec. 16. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
De honnan tudja meg? Fekete zsakba kell tenni es csokolom.
2022. dec. 16. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Mi köze van hozzá, dilis ez? Oda való!
2022. dec. 16. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Dupla zsákba csomagolom, és leviszem a kukába. Senki nem szól érte
2022. dec. 16. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Szóval miután kidobtam a nyuszi almot a szemétbe, becsengetnék a szomszédhoz, hogy valaki nyúltrágyát dob a szemétbe! Micsoda emberek vannak! jó lesz figyelni!
2022. dec. 16. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
14%
A kommunális hulladékba nem szabad trágyát dobni , idióta városi tudatlanok .Egyébként is mit keres egy nyúl társasházba ?
2022. dec. 16. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%

7-es, gondolom nem vagasra tartott 12 kilos hazinyulrol van szo, ne legyel mar hulye.

Torpenyulat meg megnezem, te mikor tartasz kint a kertben, foleg telen, merthogy ok nem erre lettek tenyesztve.


De ha mar ennyire okos vagy,tessek akkor mondani valami megoldast is, hova dobja a forgacsot?

2022. dec. 16. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
79%
Vidéki el sem tudja képzelni hogy más öröm is van az állatokban minthogy a képébe tömje :D
2022. dec. 16. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%

Azért a szomszédnak is lehet élete, ha ezt lesi :D

Nyugodtan dobd oda, ha tovabbra is hisztizik, akkor javaslom a fekete zsákot én is (mmint az alomnak, nem a szomszédnak).

2022. dec. 19. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!