Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Egérmérget elfogyasztotta az...

Patkosagi kérdése:

Egérmérget elfogyasztotta az egér. Ma reggel visítást hallottam és láttam futni is. Elképzelhető, hogy a mérgezés miatt visít? Reménykedem, mert már több, mint egy hete kergetjük. Ragacsot kikerülte, csak a zacskós egérmérget rágta meg.

Figyelt kérdés

#egér #méreg #egér irtás
2022. dec. 27. 11:05
 1/7 anonim ***** válasza:
79%
Szerintem egész biztosan emiatt, hogy mérget megette.
2022. dec. 27. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Nagyon remélem, mert iszonyatosan visított vagy 45 percig. Azóta csend van. Viszont nem találtam sehol infót arról, hogy emiatt visítanak.
2022. dec. 27. 11:14
 3/7 anonim ***** válasza:
89%
Megmérgezted, nyilvánvaló volt hogy szenvedni fog tőle. Mi mást vártál? Mondjuk nálunk csak a lecsapós egérfogó vált be. [link] ez. Valami erős illatú csali kell bele, kolbász, vagy füstölt szalonna, és nem foga visítással zavarni, mert egyből agyonvágja.,
2022. dec. 27. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
89%

Ha valaki, akkor én pontosan tudom, milyen idegesítő egy egér, ha oda kerül, ahova nem kéne. De 45 percig biztosan nem tudnám hallgatni, hogy visít. Ha kutya lenne, akkor se sajnálnád?

Miért nem szereztél be élvefogót, vagy olyan szerkezetet, ami azonnal agyoncsapja? Miért hagytad szenvedni?

Komolyan kérdezem.

2022. dec. 27. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
40%
Kizárt dolog, hogy attól visított volna, más egér visíthatott. Ezek az egérmérgek belső vérzést okoznak, ami nem fáj az egérnek.
2022. dec. 27. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Próbálkoztam én élvefogóval is és lecsapóssal is, semmihez nem szagolt hozzá. Csak olyanokhoz hogy parafa edényalátét, fogpiszkáló és hasonlók. Volt itt dió, csoki, mag, kolbász, szalonna, sajt.... semmihez nem nyúlt sehol sem. Végső elkeseredésemben tettem ki zacskós mérget, amit megrágott. De akkor miért visíthatott a másik egér? Olvastam, hogy a hímek szaparodás közben visíthatnak, nagyon remélem, hogy nem ezt hallottam. Csak reménykedem, hogy méreg miatt, de mostmár nem is tudom, hogyha azt mondjátok nem azért, akkor most merre mi tévő legyek.....
2022. dec. 27. 12:01
 7/7 anonim ***** válasza:
80%
Valami rafinált vén dög lehet akkor ha ismeri a csapdákat.
2022. dec. 27. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!