Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Mennyire hasznos a C vitmain...

Mennyire hasznos a C vitmain a tengerimalacok vizebe? En ugy tudom a C vitamin hamar (15 perc - 3 ora alatt) alatt lebomlik a vizben.

Figyelt kérdés
2022. dec. 28. 13:32
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Igen, nagyon hasznos nekik, a könnyű felszívódás miatt.
2022. dec. 28. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Hat en anno mindig a vizebe raktam, eszembe se jutott, hogy ez esetleg nem hatasos, mert lebomlik.


6 illetve 5,5 evet eltek a malackaim, ez nem rossz kor szerintem, szoval csak sikeres volt ez a c-vitaminozas :D

2022. dec. 28. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Én kis karika/kocka zöldségre cseppentem, beledörzsölöm nekik.

Vagy teheted pl egy szem borsósziromra, vagy lucerna karikára, ha az a kedvencük.

Vízzel az a baj, hogy nem isszák meg mindet egyszerre, sőt, amikor cseréled, akkor kiöntöd vele.

Jobb szerintem olyannal beadni, amit mindjárt megesznek maradéktalanul, mert akkor biztosan tudod, hogy elfogyasztotta.

2022. dec. 29. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Sőt nekünk azt mondta az állat orvos, hogy a napon gyorsabban bomlik ezért mondta, hogy nasira csöpögtessünk és szemünk láttára, lássuk, hogy meg eszi, ezt háromszor egy alkalommal, és minimum 3 naponta de jobb mindennap!!
2023. márc. 18. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!