Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Tudnátok tippeket adni, hogy...

Tudnátok tippeket adni, hogy a törpenyuszimat hogyan tudnám idézőjelesen megkedveltetni magammal?

Figyelt kérdés

2023. jan. 19. 07:43
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
37%
Miért nem szereted? Ez fontos kiindulópont. :)
2023. jan. 19. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
35%
A magyar nyelv szépségei..
2023. jan. 19. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
85%
Úgy hogy kérdező nem dögönyözöd folyton és hagysz neki időt megszokja a helyét is ahol él és téged is.Annyit tehetsz még mikor ki van engedve a házából akkor leülsz a füldre és olvasol vagy csinálsz bármit és nem piszkálod a nyuszit és hidd el kíváncsi lesz s egy idő után odamegy hozzád szaglászni,ismerkedni.Nos itt kezdődik el a barátkozás.Ha nem engedi hogy simogasd akkor ne erőltesd rá hanem legyél vele türelmes,olyan nyuszi is van amelyik nem szereti ha simogatják-macskában is van ilyen-mivel minden állatnak más a személyisége.Játssz vele,vehetsz játékokat és akkor egyre jobban közel kerül hozzád és elkezd benned bízni mert először a bizalmát kell elnyerni.Soha ne kiabálj vele mert akkor megijed tőled és kezdheted előlről az egészet.
2023. jan. 19. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
16%
Sehogy. A nyúl reménytelenül buta állat, nem lehet vele mit kezdeni.
2023. jan. 19. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
67%

Na ismét megjött a nyúl gyúlölő kispajtás:DDD

Hány nyulad volt hogy ennyire vágod hogy buták?:) Ha csendben maradtál volna bölcsebb lettél volna😂😂

2023. jan. 19. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
60%
Minek tartasz nyulat, ha nem kedveled?
2023. jan. 19. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
32%
09:07: ebben a témában most szóltam hozzá először. Összekeversz valakivel.
2023. jan. 19. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
20%

Nekem is volt nyúlam, nekem se sikerült.

Soha nem szeretett, pedig jó dolga volt.

Pár hónap után visszavittem oda, ahonnan elhoztam.

2023. jan. 19. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
71%
Kérdező, helyesen: megkedveltetni magadat a nyuszival és nem fordítva.
2023. jan. 19. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
56%

9 Igen,ilyen is van mivel minden állatnak más a természete.Attól nem buta az állat:)

Macskában,kutyában is van ilyen hogy nem lehet hozzá közel kerülni mert vagy nem kedveli az embereket vagy konkrétan a gazdiért nincs oda hiába kedves vele,ez pech.Nekem van 2 nyulam,engem szeretnek.Nem olyan mint egy kutya ezt el kell fogadni,nem mindig engedi nekem sem hogy simogassam de nem is erőltetem rá az akaratomat egyikre sem mikor látom hogy nincs kedve.Macska is hasonló.3.nyusim aki sajnos elhunyt pedig mindig akarta a simogatást és bújós volt míg a másik 2 nem annyira.Kiismertem őket és láttam hogy melyiknek milyen a személyisége.

2023. jan. 19. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!