Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Miért fél a nyest a palackozot...

Miért fél a nyest a palackozott víztől?

Figyelt kérdés
Én is félek sok mindentől, hogy mondjuk egy bogár belerepül a szemembe és csípni fogja. De a nyest miért fél a flakonos víztől? Ez kamu?

2023. máj. 8. 08:42
 1/6 anonim ***** válasza:
89%
Kamu, semmit nem használ, nem is fél tőle.
2023. máj. 8. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
53%
Arra jó, hogy amint meglátom a vízzel teli palackokat a parkolóban, akkor tudom hogy ott agymosottak laknak. Ugyanez vonatkozik a vallásos festményekre valaki házában, ami szintén azt sugallja: menekülj!
2023. máj. 8. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
59%

Ja amúgy az a teória alapja, hogy a nyest meglátja a saját tükörképét a flakon vízről visszatükröződni, és megijed a “másik” nyesttől.

2# voltam.

2023. máj. 8. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
86%

Mi nem azért tesszük a palackos vizet a kocsi mellé, mert a nyest fél tőle.... miért is félne? Nem hülye az.

Hanem volt már olyan, hogy elindultam kocsival, és kb 500 méter után az autó leállt, mert a nyest elrágott valamit a motorházban...

Így, hogy a kerekek mellé meg elől a motorházhoz tesszük a vizespalackot (nem tele vízzel, csak pár dl víz van az alján, hogy a szél ne tudja elfújni) reggel azonnal látom, hogy ha fel van a palack borogatva, akkor nem indulunk el a kocsival ellenőrzés nélkül, mert valaki "ólálkodott" ott az éjszaka során.

2023. máj. 8. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
100%
Nem fél tőle,a vadonat új suzuki vitara motorterébe lazán felmászott,a rohadt dögje.A csirke drót mindent megoldott azóta nem mászik fel.
2023. júl. 17. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
52%
Olyan cukik a nyestek. :) Nagy ritkán látni szoktam. Kíváncsian néz engem azzal a kis maci fejével. :)
2023. júl. 18. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!