Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Mennyiért lehetne eladni?

Mennyiért lehetne eladni?

Figyelt kérdés
100x50x50 cmes bútorlapból készült hely, hörcsög volt benne, de jó sünnek is. Az egyik oldala üveg szóval nem csak egy doboz. Én egy 20 ezerre gondoltam, egy haverom ezt sokallja és kevesebbért venné meg. Őszintén szólva lövésem sincs mi lenne rá a reális ár. Szerintetek?
2023. máj. 21. 18:14
 1/2 anonim ***** válasza:
79%
Legfeljebb fele ennyit, tehát 10e Ft-ot adnék érte ha jó állapotban van. Hörcsögnek úgy jó, ha le van fedve egy sűrű hálóval, az 50 cm magasságból jó tíz, inkább 15 centi vastagon kell tenni a faforgácsot, erre megy a kerék, ami már ki is lóg felül. Sün tartására teljesen alkalmatlan ez a méret, negyed akkora, mint amire szüksége volna.
2023. máj. 21. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%

Tedd fel marketplacere 20ért és majd lentebb viszed az árat.

Én kicsivel nagyobbat 35ért adtam el, mondjuk az nem volt használt, tolóajtós volt, a nyílásokon rács volt, nem üveg.

2023. máj. 21. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!