Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Borsmentát egerek ellen...

Borsmentát egerek ellen probálta már valaki?

Figyelt kérdés

Borsmentát egerek ellen próbálta már valaki?

Ha igen hatásos volt vagy nem?


2023. júl. 29. 14:57
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Semmit nem ér. Méreg kell oda vagy ragasztó
2023. júl. 29. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Vagy ultrahangos riaszto. (A méreg nagyon rosszul tud elsülni lakásban. Amikor elpusztul, a legrejtetteb helyekre tud elvonulni. Csak a szagát fogod érezni nagyon hosszu ideig.) A ragaszto meg akkor müködik ha éppen odamegy beleragadni.
2023. júl. 29. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
A nemes babér állítólag taszítja őket, de még nem próbáltam.
2023. júl. 29. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 Grimfox ***** válasza:
Ez csak egy vad ötlet, de meg lehetne próbálni macskagyökeret kirakni olyan helyekre, ahol az egér járkál. Ugye bakmacska szaga van, elég erősen, megeshet, hogy az egér úgy veszi, hogy tényleg macska jelöl arra. Mondjuk ettől a háznak is bagzó macska szaga lesz.
2023. júl. 29. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat.

Van lenn csapó,ragacs,meg méreg is.

Van ultrahangos riasztó is (bár ezek szerint az nem ér semmit 🙁 lehet hogy nem a megfelelőt vettem )

1 hét után végre tegnap sikerült elkapni.addig csak lelopta a csapóról a csalit,meg a ragacsról a szalonnát ami lehet azért sikerült neki mert nem csináltam elég nagyra a ragacsot.

Méreg meg egyáltalán nem fogyott.

Remélem hogy már tényleg nincs több mert 2 hét alatt összesen 4-et már megfogtunk.

Nagyon sok helyen olvastam hogy a borsmentát javasolnak távoltartásra az erős illata miatt.

Én

2023. júl. 29. 21:33
 6/7 Grimfox ***** válasza:
Ha volt négy, nagy eséllyel van több is. Volt hogy egy nap alatt nyolcat fogtunk csapóval. Szerencsére nem okosak, a csapó ugyanott volt, és még a csalit se kellett cserélni. Szerintem még hagyd kint a csapdákat(a mérget, ha nem fogy, nem érdemes), biztos ami biztos. És esetleg keresgélj, hogy hol lehetnek még útvonalaik, ahol nincs csapda.
2023. júl. 29. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Kint hagyom még biztos egy jó darabig.

Csak azért bosszantó meg elkeserítő mert az elmúlt 2-3 évben talán 1-2 volt 1 év alatt most meg hirtelen sok.

Én meg nagyon irtozok tőlük .

2023. júl. 30. 21:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!