Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Eddig bent tartott nyuszikat...

Eddig bent tartott nyuszikat ki lehet költöztetni valahogy télire is?

Figyelt kérdés
Van 6 nyuszink, akiket eddig a házban tartottunk, viszont fogytán van bent a hely, és szükségünk lenne arra a szobára. Van egy nagy kertünk. Lehet valami fűthető nyuszi házat építeni kint, amivel télen sem fáznak? Gondoltam esetleg egy melegházra, nem tudom, hogy az nem - e túl párás. Vagy egy nagy nyuszi kifutót valahogy leszigetelni télire, nyáron meg anélkül használni. Valakinek van ezeknél jobb ötlete? A pénz nem számít.
jan. 15. 11:57
1 2 3 4
 1/31 anonim ***** válasza:
8%
Simán kirakhatod.
jan. 15. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/31 anonim ***** válasza:
97%
Tavaszig már ne tedd ki őket.
jan. 15. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/31 A kérdező kommentje:
Tavasszal gondoltam kitenni őket, és a jövő telet gondoltam először kint tölteni.
jan. 15. 13:14
 4/31 anonim ***** válasza:
98%

Milyen nyuszik? Torpeket max akkor rakhatsz ki, ha teljesen zart, futheto hazuk van telen. Tehat mint ahol most vannak. Nem birjak a hideget.

Kint a kertben is csak akkor lehetnek, ha adottak a feltetelek jo idoben, nem fuj a szel, nincs tul meleg, nincs tul hideg, van arnyek. Olyat nemigen csinalhatsz meg veluk, hogy vegig csak kint legyenek.

jan. 15. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/31 A kérdező kommentje:
Törpenyuszi, és teljesen zárt, fűthető házat akarok csinálni, pont az lenne a kérdés, hogy hogy lehet ilyet legegyszerűbben csinálni.
jan. 15. 13:56
 6/31 anonim ***** válasza:
91%
Egyszerűen sehogy, egy mini házat kell építened szinte és befűteni is nekik ...
jan. 15. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/31 anonim ***** válasza:
100%
Megvan már az a kis ház, ahova tennétek, és csak fűtést kell bele tennetek? Mert akkor a fűtés szerelése után át lehetne tenni őket oda. Viszont, ha most akarnátok építeni a házikót, akkor az nem biztos, hogy jó ötlet, lásd téli építőmunka nem sokat ér.
jan. 15. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/31 anonim ***** válasza:
100%

A tavaszt várd meg és utána rakd ki.

Így nem értékelnék.

jan. 15. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/31 anonim ***** válasza:
100%
Következő télre növeszt bundát és ha van rendes helye, odu, ahova be tud húzódni és teszel alá szalmát, nem lesz semmi baja.
jan. 15. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/31 anonim ***** válasza:
84%

Melegház a melegeknek való, meg a trópusi élőlényeknek, nem a nyulaknak.

-20C° ig tök jól elvannak kint.

jan. 15. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!