Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Miért nem lehet lefényképezni...

Miért nem lehet lefényképezni a kisállatokat az Állatkerben meg a hasonló boltokban?

Figyelt kérdés
Nyilván nem vakuval fotóznám őket. Nem értem, mi ezzel a probléma.

ápr. 7. 14:59
 1/8 anonim ***** válasza:
95%
Állatkertben nem lehet fotózni? :O
ápr. 7. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Neem, az árkádban van egy Állatker nevű bolt, ahol kisállatokat is lehet kapni
ápr. 7. 15:52
 3/8 anonim ***** válasza:
95%

Jaa basszus 😅


Amúgy valószínűleg azért, mert jellemzően az ilyen helyeken elég rosszul tartják az állatokat és nem akarják hogy a neten ezt megtudják az emberek.

ápr. 7. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Ez nem feltétlen az állatok miatt van, hanem kereskedelmi dolog. Meg ne kérdezd miért, de más üzletekben sem szeretik, ha a termékeiket fotózzák.
ápr. 7. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Ja, ez valamiért ilyen általános dolog. Egy nagyobb bio áruházban dolgoztam nemrég és ott is néha bemondta a biztiőr, hogy ne fotózzák a termékeket, ha látott ilyet a kamerán. Pedig az árak fent vannak a webshopon is, és egyébként tök szép rend volt meg minden, szóval nem tudom, miért nem lehet fotózni, mikor gondolom a többség csak el akarja küldeni valakinek, hogy ez jó-e, ezt vegye vagy ilyemsi.
ápr. 7. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudom, aggódnának az üzleti titkok kiszivárgása miatt? Vagy valami olyat fényképezhetnek a vevők, ami nem tökéletes és ronthatják a bolt hírnevét? Már ezt nem pont állatkereskedésekre mondom, hanem úgy általánosan.
ápr. 7. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Hát de milyen üzleti titkok lehetnek kint az eladótérben?😂 Ahova bemehet az ember, ott sok titok nincs. :D
ápr. 7. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%

Mit tudom én, aggódnak hogy az eladók valamit eltoltak, olyat raktak ki, amit nem kellett volna és ha látják is, legalább ne osszák meg az interneten?😂

Egyébként nem tudom, nincs valakinek egy bolti biztonságőr ismerőse, akit megkérdezhet? Nekem a családban 2 eladó is van, de egyikük sem tudja, hogy sok boltban miért nem szabad fényképezni.

ápr. 7. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!