Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Miért fél ennyire a hörcsögöm?

Miért fél ennyire a hörcsögöm?

Figyelt kérdés

Sziasztok.. Nemsokára egy hete lesz, hogy vettünk a párommal egy dzsungáriai lány hörit, még kicsi. Az a problémám, hogy eleinte nem volt semmi baj, kézbe jött, leraktam az ágyra, majd amikor láttam hogy elég aktív lett, visszaraktam a helyére. De 1-2 nap után nagyon félős lett, nem jön elő csak amikor oda se nézünk, megpróbáltam kézbe hívni, félig belemászott majd visszament a kis helyére. Ha óvatosan benyúlok hozzá nincs baj de ha hozzáérek az alomhoz fut amerre lát. Kezdetektől fogva megvan mindene, csináltunk neki egy kis kuckót amit imád.

Esetleg csak szoknia kell a helyzetet meg az új hangokat, vagy lehet valamit tenni érte? Szeretném ha jól érezné magát..



ápr. 8. 15:38
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
10%

Egy állatnak sem természetes a fogság. Te is félnél, ha egy idegenfajú óriás bezárna egy ketrecbe és amikor kedve szottyanna, a tenyerébe venne.

Ez állatkínzás, csakúgy, mint az akvárium, állatkertek, cirkuszi állatok, delfináriumok, lovaglás sat.🌿✌🏻...

ápr. 8. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim válasza:
100%

Nekünk az előző dzsungáriaink akink volt pár évig kimondottan nem barátkozós agresszív volt, pedig pici kora óta velünk volt. Ha csak fölé hajultunk, vagy próbáltunk vele interaktálni, vicsorgott, meg azt a támadó zümmögő hangot adta ki magából.


Most egy roborovszkij van, ő nem agresszív egyáltalán de nagyon félős ijedős.

ápr. 8. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim válasza:
100%

@16:53



Egyébként nekünk volt olyan dzsugáriaink régen amelyik kézhez szokott, volt hogy elaludt a tenyerünkbe úgy hogy közbe simogattuk.

ápr. 8. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
14%

#2 Szegények...

😥

ápr. 8. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
Nem értem miért kell ennyire sajnálni a hörcsögöket. Minden nap kap élelmet, van mindene amire szüksége van, sőt még ennél több is. Az az állatkínzás amikor megveszi egy ember és éhezteti, vagy nem képes alkalmazkodni az életviszonyához, hogy neki mire van szüksége az élethez..
ápr. 8. 19:17
 6/14 anonim ***** válasza:
11%
Gondoltam, hogy nem értél meg még arra, hogy fölfogd az #1-est...
ápr. 8. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim válasza:
100%
Vérvegán vekengők megérkeztek.
ápr. 8. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
6-os, ugye tudod, hogyha nem én veszem meg lesz valaki más, 10-ből mondjuk 1 aki bántalmazni fogja? Na akkor lehet háborogni..nade így semmi ok nincs rá.
ápr. 8. 20:32
 9/14 anonim ***** válasza:
40%
Még mindig nem érti: kereslet/kínálat...
ápr. 8. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%
Egy hete van nálatok, az marha kevés nég. Adj neki több időt, az állatokhoz türelem kell.
ápr. 8. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!