Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Miért tesznek közzé sokan...

Miért tesznek közzé sokan ilyen videókat?:

Figyelt kérdés
[link]

máj. 18. 15:01
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Mondjuk, hogy lásd, hogy kell szakszerűen megfogni, nyugtatni egy rémült nyulat.
máj. 18. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
32%
Japánba furcsa trendek vannak.
máj. 18. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Valamit magyaráz is hozzá.

Szimplán megmutatja, hogy hogy fogd meg az ideges nyulat, ha meg kell fogni valami miatt.

máj. 18. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
66%

Ez nem durva. Én olyan videót láttam, hogy a hörcsög kint állt az ablakpárkányon, mellé rakták a macskát és azon röhögtek, hogy a hörcsög hogy próbálja védeni magát, meg milyen hangokat ad, amikor a macska püföli. És a legdurvább, hogy legalább arra számítottam, hogy valaki a kommentekben ráförmed, de csak olyanokat találtam, hogy "milyen vicces az az egér" (valamiért sok embernek nehezére esik megkülönböztetni egymástól a hörcsögöt és az egeret, de van akinek a tengerimalacot és a patkányt is az előbbiektől), meg "harcművészeti bemutatót tart" és majdnem minden komment után röhögős smiley volt, egy olyan kommentet sem találtam, ahol leírták volna, hogy ez állatkínzás.

Az hogy megmutatja, hogy hogyan fogjuk meg az ijedt nyulat, még nem probléma, de az hogy szándékosan kínozzák az állatot és röhögnek rajta, ráadásul a kommentelők még bátorítják az már igen.

máj. 19. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
De ez a visítás...😞
máj. 19. 22:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!