Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Van egy 2 éves japán táncolóeg...

Van egy 2 éves japán táncolóegerem és haldoklik már vagy 2 órája Mit csináljak vele, hogy ne szenvedjen? Nem tud lábra állni és nagyon nehezen veszi a levegőt.

Figyelt kérdés
2009. jan. 19. 12:31
1 2
 11/18 A kérdező kommentje:

Szegényke pedig nagyon akar élni, iszik, eszik rendesen, de sajnos hátul teljesen lebénult:(

Holnap délben elviszem orvoshoz ha nem változik.

2009. jan. 19. 14:24
 12/18 anonim ***** válasza:
100%
Most vidd el, ne várjál holnapig. Sokat számíthat, akárhogy is lesz.
2009. jan. 19. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim válasza:
100%
Akkor meg semmiképp ne bántsad, ha még eszi és iszik is. Az egyik ismerősőm apukája rálépett a fiú degujára(110 kg-mal). A degu vérzett és alig tudott menni, de megélte a másnapot és egy hét múlva már semmi baja nem volt. A kommented elötti válaszoló :)
2009. jan. 19. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 A kérdező kommentje:

El lett altatva :'(((((

Az emésztése is már le volt állva és a pisije is véres volt szegénykének:(

RIP

2009. jan. 20. 12:17
 15/18 anonim ***** válasza:
Így volt neki a legjobb ilyen súlyos tünetekkel. Részvétem!:(
2009. jan. 20. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim válasza:
Én törpehörcsögöt vittem elaltatni. Nem nevetett ki az orvos. Az ékszerteknőst injekcióra kellett hordani. Szerintem természetes, ha valaki gondoskodik a háziállítáról, még ha picike is.
2009. jan. 22. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim válasza:
Sajnálom :(
2009. jan. 23. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim válasza:

Jól tetted,hogy elvitted orvoshoz!Így könnyítettél szegénykén egy kicsit,így volt neki a legjobb! nekem sajnos ma halt meg a kisegérkém,pedig csak májusban született:(

fogalmam sincs,mi baja lehetett...:'(

aki pedig azt írta,hogy vágd földhöz,és add oda a macskának,annak üzenném,hogy: remélem egy vadállat fog széttépni,úgy fogsz meghalni te szadista bunkó!!!!!!!!!!!

2010. okt. 31. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!