Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Holnap veszünk hörit. Mi kell...

Holnap veszünk hörit. Mi kell neki még ezen kívül?

Figyelt kérdés

itató(golyós), ennivaló, odu(ház), forgács.

meg melyik a jobb, az akvárium, vagy a ketrec?


2010. dec. 19. 18:48
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

szerintem kerék amiben tud futkározni:)


akvárium a jobb!! azon semmiképpen nemtud kimászni. ha véletlenül nyitvahagyod a ketrec tetejét, azon kimászik...

jó hörizést :D


2010. dec. 19. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
hörcsög ketrec
2010. dec. 19. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 Platypus ***** válasza:

Ketrec. A hörcsögök szeretnek mászni, úgy mászkálnak fejjel lefelé a ketrec tetején, mint a denevérek. Segít kiélni a mozgásigényüket. És a ketrec jobban is szellőzik. Fontos hogy a rácsköz elég kicsi legyen, nehogy kiférjen rajta.

Vegyél még valami vitamint az eleség mellé, az sosem árt.

2010. dec. 19. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
köszi!
2010. dec. 19. 19:05
 5/11 anonim ***** válasza:
akvárium mindenképpen :) amugy szerintem vehetnél neki valami kis játékot is..:)
2010. dec. 19. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
nekem is hörcsögöm volt, hörcsögketrec, és hihetetlenül futkározott benne..és a szések között oldalt..szépen kimászott..de szerencsére megfogtam gyorsan! szóval mindenképp akváriumot vegyél ha nem akarsz porul járni!
2010. dec. 19. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 Várhelyi Sándor ***** válasza:
ketrec,de az akvárium azért jobb,mert abból nem tud kimászni
2010. dec. 19. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Az akvárium nem jó ötlet, ha nem tud úszni...a terrárium célszerűbb...
2010. dec. 19. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Butaság!

Ha normális ketrecet veszel és becsukod mindig az ajtót onnan soha nem fog kiszökni a kishöri.

Bár nem tudom milyen fajta hörcsög,de a törpehörcsög se szökött még ki nálunk soha.

Nekem jelen pillanatban 19 hörim van (most fialt le 3 höri)

És ketrecben vannak.

(bár a bébihörik akváriumban,mert nincs annyi ketrec,hogy elég legyen)

Amúgy nálam szemmel láthatóan boldogabbak a ketrecbe,mert az akváriumban mindig csak ugráltak felfele az üvegen,hogy kiszökjenek vagy aludtak vagy kerekeztek.

A ketrecben meg szaladgálnak (3 emeletes az egyik a másik 4 és van egy sima nem emeletes is) meg vannak bennük ilyen bújocskák(alagutak) is,szóval én a ketrec mellé voksolok, ja és tisztítani is könnyebb és mivel a ketrecnek mélyebb a tányéra és így egyáltalán nem jön ki a forgács.

meg otthonosabb is meglehet simizni az orrukat ha kidugják a ketrecen satöbbi..


Amúgy kistálat vegyél még (etetős tál) bár nálunk egy ideig egyszerű cappy-s kupak volt a tál :D

Mókuskereket se felejts el venni

és fogkoptatót (vitamin kerék) álltalában rózsaszín

van joghurtos 'jutalomfalat' nem tudom mi a neve ilyen kis golyócskák rágcsálók részére.


Nagyon nem is kell neki ennél több..de ha akarsz vehetsz egyéb játékokat (palincs,függőágy meg ilyenek)..meg wc papír gurigát is tehetsz be neki..


Jajj,de jó,hogy lesz hörid..biztos tetszeni fog neked..vagyis remélem.. törpe?arany?? milyen lesz?? :D

lányt vagy fiút szeretnél?? (hím-nőstény) :D

2010. dec. 19. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
A mókuskereket el ne felejtsd!
2010. dec. 20. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!