Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » A dzsung. Törpehörimnek...

A dzsung. Törpehörimnek valószínűleg eltört a jobb lába, valahogy tudok rajta segíteni?

Figyelt kérdés
2011. jan. 3. 05:35
 1/9 anonim ***** válasza:

Szegény... :(

Nem hiszem, hogy tudsz, majd vidd el az állatorvoshoz.

Ezekkel a pici állatokkal még nekik is nehéz dolguk van, bert nehéz sínbe tenni.

Ne mozogjon sokat addig is.

2011. jan. 3. 06:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Éjjel szokott a mókuskerékben tekerni, meg ilyenek. Az állatorvos foglalkozna vele?
2011. jan. 3. 06:46
 3/9 anonim ***** válasza:
Valamit csak fog csinálni. Vagy tanácsot ad vagy csinál vele valamit.
2011. jan. 3. 06:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

De ha eltört volna nem hiszem, hogy futkorászna a kerékben.

Miből gondolod, hogy eltört?

2011. jan. 3. 06:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

Egyszer az én hörmimnek is eltört, beleakadt a fém mókuskerékbe. A csont is kiállt a lábából. Mivel szombat volt, így gyorsan hívtam az ügyeletet, hogy nézzék meg. Azt mondta a doki, hogy nem tud vele mit kezdeni, ha sínbe tenné, akkor leszedné a kötést.

Fertőtlenítsem Betadine-nal, figyeljek, hogy addig ne nagyon erőltesse meg magát amíg be nem gyógyul a seb. Így vagy összeforr a seb, vagy elhal a lába, és le kell vágni. Végülis összeforrt neki, de utána végig picit hülyén tartotta, és nehezebben is ment.

Én utána elvettem tőlük azt a kereket, nehogy bármelyik másik höri is balesetet szenvedjen.

2011. jan. 3. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Azt elfelejtettem írni, hogy a jobb hátsó lába. Hát menni azt tud, csak húzza azt a lábát meg elég furán tartja.
2011. jan. 3. 14:13
 7/9 Platypus ***** válasza:
Egyszer egy aranyhörcsögömnek eltört a lába, rosszul volt tervezve a ketrec és két rács közé be tudott szorulni. Az állatorvos nem tudott segíteni rajta, összeforrt végül magától, de elég csúnya, Z alakban. A hörcsög élete végéig sánta maradt.
2011. jan. 3. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Az enyémnek is!!! dzungáriai törpehöri és elvolt neki törve a jobb hátsólába, de begyógyult!!! :DDD A tiednek mi lett a lábával?
2011. jan. 31. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Vidd el orvoshoz, mert lehet hogy nem tudja meggyorsítani a gyógyulását, de fontos lenne hogy megfelelő helyzetbe tegye a lábat. (Azt írod furcsán is áll). Ha rosszul forr össze akkor később tartós lehet a sántaság, és fájdalmai is lehetnek.
2012. jan. 2. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!