Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » A csincsilla, vagy a tengerima...

A csincsilla, vagy a tengerimalac előnyösebb? (Vagy esetleg tarthatok egybe csincsillát és tengerimalacot? )

Figyelt kérdés
2011. jan. 17. 16:58
 1/5 Platypus ***** válasza:

Nem tarthatsz egybe. Teljesen más igényeik vannak a ketreccel és az ételükkel kapcsolatban és még egy halom más dolog is probléma lehet.


Hogy melyik az előnyösebb választás, az csakis attól függ, mit vársz el a leendő háziállatodtól. Ezt le kéne írnod, mert anélkül nem lehet hasznos tanácsot adni.

2011. jan. 17. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Azt szeretném,ha jól összebarátkoznék a kisállattal.(Ne legyen olyan drága az étel és az alom számára.)


Köszönöm! :)

2011. jan. 17. 18:41
 3/5 Platypus ***** válasza:
Akkor malac, a csincsillák elég drága felszerelést és ellátást igényelnek. Ha meg nagyon barátkozni akarsz, akkor a patkány jobb választás mindkét fajnál.
2011. jan. 17. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Szia, nekem volt mindkettő, és a malacot javasolnám inkább.

A csinek elég drágák (kb 15 e Ft), éjszakai állat és csak párban tartható. Ezen felül elég kényesek, több helyet és berendezést igényelnek, és elég macerás szelidíteni őket, nem olyan barátságosak, mint a tengerimalacok.

Egyébként a patkány jó ötlet, szeretem én is őket nagyon, és nem dumálnak annyit :)

2011. jan. 18. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Nekem malacaim voltak.Nagyon szerettem őket,és 8 évig éltek.

Én is most szeretnék kisállatot:csincsillát,törpe nyulat vagy újra tengerit.


Tengerim volt,ezért án azt javasolnám.

Az enyémeim nagyon barátságosak voltak,és nem is voltak igazán félősek.


Jó barátságba lehet velük kerülni.Emlékszem mikor egyszer még régen sírtam,ő is elkezdett nyüszügni.Nagyon aranyos volt!:)

2011. jan. 31. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!