Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Aranyhörim mellett narancsot...

Aranyhörim mellett narancsot ettem. Pipiskedettm nert tetszett neki az illata, és adtam neki egy keveset. Örömmel ette. Nem lesz baja?

Figyelt kérdés
2011. jan. 22. 00:21
 1/8 anonim ***** válasza:
nem hát. adj neki almát is. mindkettőt imádja
2011. jan. 22. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen! :) Almát szoktam adni neki és répát is. Uborkát is szabad? És az igaz, hogy káposztát nem szabad? Eddig nem mertem adni neki.
2011. jan. 22. 00:35
 3/8 anonim ***** válasza:

Az én hörim imádja az uborkát, gyakran kap is!

Káposztát nem tanácsos, mert felpuffasztja!

2011. jan. 22. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:
Egyem meg!! :D Elkepzeltem,ahogy pipiskedik! Kis manok,imadom oket! :* :)))
2011. jan. 22. 02:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
uborkát adhatsz. De narancs nem ajanlott, ugyanis televan c-vitaminnal, ami a hörcsögnek nemkell(elö tudja állitani), a tulsok c-vitamin meg sok kulonbozo bajt okozhat. De kevés nari nemárt :D
2011. jan. 22. 03:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

A túl sok C vitamintól nem kell tartani, mert egy átlagos teljes narancs 20 mg-ot tartalmaz, tehát 50-et!(narancsot) kéne megenni, hogy egy pezsgőtablettában lévő mennyiségre

szert tegyünk.

2011. jan. 22. 05:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Szia. Nem lesz baja, az enyém viszont nem szereti. Az ubi is simán mehet. A K-betűs ételekkel kapcsolatban még annyit, hogy az enyém (mikor káposztás ételeket eszünk) mindig kap, és egy fél levelet (ha nem többet, bár annyit nem adtunk még neki) megeszik, persze nem egyszerre. (=
2011. jan. 22. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Ha egy állat megkíván valamit, akkor arra szüksége van! Nyugodtan adj neki ha kéri! A fölösleget úgy is kipisili, mint az emberek! :)
2011. febr. 11. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!