Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » A degum leszívja magát minden...

A degum leszívja magát minden nap, természetes?

Figyelt kérdés
2011. jan. 31. 21:52
 1/6 anonim ***** válasza:
Mit csinál?
2011. febr. 1. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Pontosan mit értesz "leszívás" alatt? Nem akarok rosszra gondolni.
2011. febr. 1. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Ha hím, és nem értelek félre, akkor szerintem normális, ha nincs mellette nőstény degu, akin "kiélhetné magát".
2011. febr. 1. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
lehet, hogy nem éri fel a zuhanycsapot és kénytelen így tisztálkodni... merthogy sok emberrel ellentétben az állatok azért naponta tisztogatják magukat. Ha meg masztizik, akkor kénytelen így csinálni, mert nem tudja kézbe venni a dolgokat másképpen :)
2011. febr. 5. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 Jason Becker válasza:

Hello!


Nekünk voltak deguink és a kisállat-kereskedésben azt mondták (de a neten is utánaolvashatsz), teljes mértékben társas lény. Tehát pl. mint az ember is. Ha egyedül van, depressziós lesz, hogyha meg még hím is, akkor gondolj bele...

Ez most abszolút nem humorherold-hozzászólás, hanem biológiai tény... ez minden állat velejárója, hogy a hímnek szükségszerűen "ki kell ürülnie", mert fájdalmas...


Szerintem szerezz neki egy társat! Sose legyen egyedül! Nem vicc!

2011. febr. 5. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Így tisztálkodik. Nekem is vannak deguim, de nem "szopják le magukat" amikor a szájukba veszik, egyszerűen nincs más lehetőségük a tisztítására. Ez teljesen normális.
2011. febr. 6. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!