Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Miért bántja a malacom a másikat?

Miért bántja a malacom a másikat?

Figyelt kérdés
Van egy felnőtt, már régóta megvan és vettem hozzá egy kicsit, mert elpusztult a társa. A kicsi 3 hónapja van meg. Mostanában veszekednek, a kicsi rázza magát a nagynak ez nem tetszik. És már láttam, hogy a kicsi megharapta a nagyot, a nagy meg menekül, és kiabál, és csattogtatja a fogát. Mi a baj? Miért bántja a kicsi? Mit tegyek??
2011. febr. 1. 13:26
 1/4 anonim ***** válasza:

csak veszekednek,hogy ki a falkavezér:)


az enyéim mire eldöntötték a kisebbnek nem maradt szőr a hátsóján...(azóta visszanőtt)

2011. febr. 1. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Rendezd át a ketrecet - már ez a változás is leköti őket egy kicsit. Lehetőleg zegzugos legyen a ketrec - így meg el tudnak majd egymás elől vonulni. Legyen külön fekhely, kaját is úgy kapják, hogy mindketten kényelmesen hozzáférjenek. Így is meg fognak verekedni az első helyért, de addig is nem fogják folyton nyúzni egymást.
2011. febr. 1. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

nekem 2 törpehörcsögöm volt, eleinte megvoltak 1üt, de aztán naon elfajultak a dolgok. mi az egyiket odaadtuk egyik barinőmnek. de sajna már a másik is meghalt :'(

de azóta van újj... ő is naon ariii!!♥♥♥♥♥ szintem válazd szét őket.......

2011. febr. 2. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Pont msot irtam ilyen hasonló kérdést ki. nekem 4 hónapja van meg, de a nagyobb nem hagyja a másikat. kergetőznek meg a kicsi incselkedik a naggyal
2011. febr. 3. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!