Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Hogy hozzam haza ilyen hidegbe...

Hogy hozzam haza ilyen hidegben? Megfázik?

Figyelt kérdés
Egy patkányt hoznék, rendes kisállat szállítóban. De gondolom sokat nem ér ilyen hidegben ha telerakom rongyokkal az is hideg lesz. De akkor hogyan csináljam? Sokat kell vele utaznom, busz, metro, villamos, séta is vagy fél óra.
2011. febr. 27. 18:01
 1/3 anonim ***** válasza:
Hát inkább holnap kellene hazavinned, ha süt a nap. Rakd bele hordozóba, amit bélelj ki rongyokkal, törölközőkkel. Aztán rakd bele a patkányt és takard be őt is egy törölközővel. Aztán a hordozót kívülről is takard le valamivel, hogy ne fújjon be a szél. Én így szoktam csinálni ha télen orvoshoz kell mennünk.
2011. febr. 27. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Sok rongy, esetleg szalma, vagy hozhatod élből zsebben vagy kabát alarr is egy kis dobozban. Ha a sünök meg a bébiegerek kibírják, a patesz is ki fogja :)
2011. febr. 27. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Rakd a szállítóba, bugyoláld be kívülről egy pléddel, kisebb takaróval úgy, hogy azért kapjon levegőt rendesen a pati. Én többször szállítottam így nyuszit, malacot.
2011. márc. 2. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!