Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Egy nyulat lehet vinni sétálni...

Egy nyulat lehet vinni sétálni? A nyulak szeretik a függőágyakat? Tud úszni egy nyúl? Mekkora ketrec kell egy lógó fülű házi nyúlnak?

Figyelt kérdés
2011. ápr. 4. 16:18
 1/6 anonim ***** válasza:
91%

Lehet, póráz+hám, és persze a kötelező oltásokkal.

Nem szeretik. A biztos talajt kedvelik.

Tudni tud, de a többség nagyon utálja. Ne próbáld ki! Tisztálkodik ő magától, és nyáron a fülein adja le a hőt

Húha.. Házi.. Az én törpenyulam 100x50.lakik, és még az is nagyon kicsi neki. Hatalmas kéne egy házinyúlnak, hogy kényelmesen, kinyúlva is elférjen. Persze kijárással a szobába.

Ha van még kérdésed, írj!

2011. ápr. 4. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Lehet sétálni vele van póráz is nyúlnak, Ne tedd vízbe! :D és legalább egy 100*50 cm-es ketrec kell neki. A függőágyat nem tudom szeretik e:)
2011. ápr. 4. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Szia!

Tapasztalat:

Hám és póráz nélkül vidd inkább ki, mi is úgy csináltuk, mert UTÁLTA a nyuszikám a HÁMOT, de ha hám nélkül viszed ki, akkor nagyon kell rá VIGYÁZNOD!

Hidd el nekem, hogy nem szeretik a hámot, ők nem kutyusok:). Legalábbis az én nyuszóm utálta.

2011. ápr. 4. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Ha a kertbe viszed és nincs a szomszédba se kutya se macska akkor TALÁN oké a hám nélküliség. Na most ha utcára pasrkba ház elé lakótelere mindenféleképpen kell hám. Bármi jöhet ami megtámadja, macska, kutya stb. Sőt a madaraktól is félnek, így akár egyes madárcsirip után lesokkolnak és elfutnak. Hám!!
2011. ápr. 4. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Sétáltatni szerintem hülyeség. Jön szembe Stoczek Aranka néni az ennivaló westiejével, akit természetesen póráz nélkül sétáltat, mert olyan kis cuki, akkor mit csinálsz?

Hám a nyulaknak szerintem csak arra jó, hogy biztonságos területen, mondjuk saját kertben kicsit járjatok. Lehet kapni kertbe telepíthető óriási ketreceket, de azok egy részének nincs teteje, nyúl meg szeret ugrani, amelyiknek van teteje, annak is ritkán van alja, a nyúl meg szeret üreget ásni. És különben is, ha van alja, akkor pont arra nem jó, hogy nyulat lehesen benne legeltetni.

2011. ápr. 4. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!!! :D
2011. ápr. 4. 17:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!