Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Minden malac ilyen? (Kérdésed...

Minden malac ilyen? (Kérdésed túl rövid, a magyarázatod hosszú. )

Figyelt kérdés
Az én tengerimalacom nem használja a házát, de nem is nagyon használta sose, hiába elfér benne. Nem szokott belebújni, inkább mellé lefekszik. Nincs rögzítve a háza, csak be van neki téve a ketrecébe. Volt egy időszak amikor a háza tetején aludt, de már arról is leszokott. A ti malacotok a házában szokott aludni? Az enyém miért nem? Most is a háza mellett fekszik szétterülve :)
2011. máj. 31. 18:09
 1/4 anonim ***** válasza:
Malac függő! Nekem ha melege van, akkor alszik kívül, de többnyire bemegy.
2011. máj. 31. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

az enyéim sem alszanak benne csak ha fáznak:)


elterülve vannak most is egy csempén,hűsölnek:)


nem baj ha nem használja,ebből is látszik hogy nem fél tőled (eleinte a legelső malckám mindig bebujt,félt,ott volt a menedéke...aztán megszokott,azóta max rajta fekszik)

2011. máj. 31. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
és az nem lehet azért, mert mikor megvettem a malacot, kb 2 hétig egy kicsi ketrecben volt amíg nem vettünk egy nagyot, ami neki való. és abba szegénynek nem tudtam betenni házat. és azóta se bújik be a házába csak nagyon ritkán. az oké hogy mostmár nem fél, kézhez is van szokva nagyon, ennek örülök is. ha ki van engedve a szobámban akkor is oda szokott jönni hozzám, és csak nekem engedi hogy megsimogassam, mástól elszalad :)) örülök hogy ennyire bízik bennem.
2011. máj. 31. 20:30
 4/4 anonim ***** válasza:

második válaszoló vagyok


az uolsó malackámat (4en vannak) úgy vettük,hogy beteg volt szegény,és bolhás is,de megsajnáltam,kimenekitettük a kereskedésből.

De mivel hirtelen volt,igy csak a többi malacka hordozójában tudtam tartani amig meggyógyult,neki se fért semmi itatón etetőn kivül

és mégis használta a házikót amikor bekerült a többiek közé...de mióta nagyon meleg van,egyikőjük sem használja,heverésznek elnyulva:) csak akkor élednek meg amikor csörgök,mindig kaját akarnak (sok lédús zöldséget kapnak,az is enyhiti a melegérzetüket)

2011. máj. 31. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!