Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Véletlenül tejet adtam egy...

Véletlenül tejet adtam egy kis sünnek, amit a kertben találtam. És csak utána olvastam el, hogy azt szigorúan tilos! Mit tegyek? Remélem, nem öltem meg vele.

Figyelt kérdés
2011. jún. 23. 20:42
 1/5 anonim válasza:
34%

Minek adsz neki tejet?

Víz?

2011. jún. 23. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
A kérdésre nem kérdés a válasz, de megoldódott azóta. Egy állatorvost felhívtam, széntablettát vizbe és probléma kilőve.
2011. jún. 23. 21:10
 3/5 anonim ***** válasza:

Egy kis tejtől remélhetőleg semmi baja nem lesz, max. egy kis hasmenés. Ha sokat iszik, vagy rendszeresen, abból lehet leginkább probléma.

De örülök, hogy végre valaki hajlandó nógatás nélkül is állatorvoshoz fordulni, köszönöm, hogy egy kis pozitívumot is láthatok itt, nem csak az idiótákat, akik mindent házilag akarnak megoldani kamillával meg ráolvasással :D

2011. jún. 24. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
Tudod,utolsó kommentáló...Azért fordulnak ide sokan a problémákkal,mert nagyondrága az állatorvos.Sokan csak lehúzzák az állattartókat,sajnos tapasztalatból tudom,persze vannak rendesek,akik az állat érdekét nézik,de minimálisan.
2011. júl. 17. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Én srm tudtam,hogy tejet nemlehet.Ivott belőle és semmi baja nem lett.A régi időkben Kádár rendszerben almát,tejet adtak az idősnénik és minden rendben voltvan.Ők,tudták mi a jó néha orvos nélkül is.Sajnos a róka kitudja forgatni a tüskéiből,főleg a kis puhatüskés süniket,csemetéket.Szeretik nagyon a száraz cica eledelt is.Diót meg ilyenek.Szinte mindenevők.Nagyon cukik,csak a bolha és kulancs az sok lehet bennük.
2023. ápr. 29. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!