Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Szerintetek jó a történetem?

Szerintetek jó a történetem?

Figyelt kérdés
itt a link: (én oldalam én írtam): [link]
2011. aug. 31. 09:31
1 2 3
 11/28 anonim ***** válasza:
26%
Keress máskor egy irodalom kategóriát légyszi, ha írást akarsz elemeztetni...
2011. aug. 31. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/28 anonim ***** válasza:
66%

szerintem minden benne ami a lényeg! szoval jó.

A "bambusz" nevü nyuladra azt hittem ,hogy "eloptad" tölem mert nekem is van egy teljesen ugyanilyen és az is most fialt nem rég.

2011. aug. 31. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/28 anonim ***** válasza:
68%

Előzőnek csak annyit: Legalább nem csak a sok unalmas szakkérdés van itt, hanem feldobta a kedvünket a kérdező ezzel a szép történettel, amúgy meg hörcsögről szólt!


Kérdező: Nagyon szép a történeted, szerintem próbálkozz az irodalom irányába! Nagyon sok nyuszitok van :)

2011. aug. 31. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/28 anonim ***** válasza:
68%
Szabina hány éves vagy?:)
2011. aug. 31. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/28 anonim ***** válasza:
51%
Remélem hogy tudod h amit csinálsz az még messze nem tenyésztés??:D:DKicsit nagyon el vagy tájolódva...ez még mindig csak sima szaporítás...gratulálok...
2011. aug. 31. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/28 anonim ***** válasza:

hihetetlen vagy!!!ennyi nyúl?és én még azt hittem h csak én vagyok dilis h már harmadik is vanXD és ki gondozza a nyulakat? te?én alig bírom még a 3-at is

sok szerencsét a továbbiakban!!

2011. aug. 31. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/28 A kérdező kommentje:
Köszi! Még nem tenyésztés, de tervezem tovább, 14 éves leszek szeptemberben, a Bambusz sajnos már nem él! :( :( Én gondozom őket egyedül, reggel-este! Már megszoktam! :)
2011. szept. 1. 13:12
 18/28 anonim ***** válasza:
Ha veszel az állatkereskedésben pl.10-20 hörcsögöt és azokta pároztatod,akkor sem leszel soha tenyésztő...csak szaporító..ahhoz h tenyésztő legyél,jó,megbízható tenyésztőtől kell vegyél hörcsögöket és megfontoltan kell váéogastnod h melyik hörit melyikkel fogod bepároztatni...ez amit csinálsz mindig szaporítás és ha még veszel tovább sima vadas höriket még akkor sem leszel tenyésztő...te nagyon el vagy tájolódva-.-...előbb utána kellett volna ezeknek nézzél...
2011. szept. 1. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/28 anonim ***** válasza:

15:05-ös!

Ne fikázzad már 14 éves...tapló vagy....

2011. szept. 1. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/28 anonim ***** válasza:
Én nem fikjázok,de ha már ezt akarja csinálni akkor normálisan csinálja,ez nem taplóság csak még nekem fáj h ennyire sötét...Am se vagyok annyival több mint ő,lexrom h 14...
2011. szept. 1. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!