Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Valamilyen fertőzést kaphatott...

Valamilyen fertőzést kaphatott el a tengerimalacom?

Figyelt kérdés
A hasa mintha fel lenne duzzadva és berreg lehet érezni ha meg fogom,és nem eszik se iszik?Mit csináljak vele,hogy ne száradjon ki és ne halljon éhen?
2011. szept. 10. 21:22
 1/7 A kérdező kommentje:
Szuszogva veszi a levegőt már:( meg fog halni?Mozogni sem akar csak néha arrébb megy a ketrecében:(((
2011. szept. 10. 21:44
 2/7 anonim ***** válasza:

lehet hogy felfújódott. ki tudja.. nem vagyunk orvosok hogy így látatlanba megmondjuk a malacod baját. vidd el orvoshoz, ha megéri a reggelt.

remélem jobban lesz :(

2011. szept. 10. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Hát szerintem már a halálán van mert úgy lehet mozgatni mint 1 rongy babát,de reméelm még kitart amig nem megyünk orvoshoz vele

...:(

2011. szept. 10. 22:38
 4/7 anonim ***** válasza:
Én voltam, aki a másik kérdésre válaszolt. Ennyire rosszul van már?? Szegénykém, lehet, hogy elpusztul :(
2011. szept. 10. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
MEghalt!!
2011. szept. 10. 23:00
 6/7 anonim ***** válasza:
Sajnálom... :((
2011. szept. 11. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
://
2011. szept. 11. 08:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!