Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Neten honnan lehet vásárolni...

Neten honnan lehet vásárolni nagyon olcsó ketreceket hörcsög részére?

Figyelt kérdés

Hirtelen 5-6 ketrec kellene pár héten belül sürgősen, elég lesz olcsóbb fajta is, csak hogy el lehessen a kicsiket majd különítenem egyenként. Kb. 1000 Ft-ot tudnék rászánni egy ketrecre. Mondjuk 5-6 ketrec jó lenne ha kijönne 8000 Ft-ból. De lehet terrárium is, mindegy, csak ennyiből kijöjjön és mindenképp kéne majd!

Köszönöm, ha tudtok segíteni!


2011. okt. 20. 21:21
 1/9 anonim ***** válasza:
0%
Úr isten, megtartod mindet? Nekem ismerősömék akkor szedték ki9 őket mikor verekedtek. Már befőtes üvegtől kezdve mindenben hörcsög volt:D Szerezz be ha más nem olyan nagyon nagy befőttes üvegeket és ha tudsz ketrecet. Aztán majd alomcserekor cserélgeted. Hány kicsi van? Vagy még nincs?
2011. okt. 20. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Nem tartom meg mindet, csak amíg nem sikerül eladnom őket, valahol muszáj lenniük. Egyben semmiképp nem hagyom őket, mert nem akarom, hogy bántódásuk essen és összeverekedjenek. Még picurkák, de olyan 2 és fél hét múlva már el kell őket különíteni.
2011. okt. 20. 21:38
 3/9 anonim ***** válasza:
47%
Nemek szerint szerintem. Keress nekik gazdát. Nem tudom mikor lesznek ivarérettek, de addig állítólag egymást se bántják. Azt hiszem akkor kezdődnek a gondok, mikor anyuci megint terhes lesz.
2011. okt. 20. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Én vaterán keresgélnék a helyedben.
2011. okt. 20. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
52%
nehogy befőttes üvegbe tedd mert semmi kerek helyre nem szabad azér már büntetnek is mert az állat megőrül benne h. nem tud elbújni a sarokba. semmien állatot nem lehet olyanba arani! én is a : [link]
2011. okt. 22. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Jó lenne őket megtartani amúgy, de nem tudom a párom mit szól majd hozzá...1-et biztosan megtartok és ha tehetem megtartanám mindegyikőjüket! Ezért 2 hetes korukban beszerzek mindegyik picurkának valami elviselhetően tágas terráriumot vagy ketrecet amibe nem szenvednek de nem is túl drága és szerzek bele nekik mókuskereket is, ez a tervem. Nem, befőttesüvegbe semmiképp nem tenném őket. De egyenként fogom különválasztani őket, hogy ne legyen verekedés és mindegyikkel törődni fogok, mindent megadok nekik! Akit meg biztosan megtartok, rá már vár egy nagyon nagy felszerelt színes emeletes ketrec.
2011. okt. 22. 09:59
 7/9 A kérdező kommentje:
És olyan 3-4 hetesen választom őket külön az anyjuktól. Nem is tudom hogy 3 vagy 4 hetesen válasszam szét őket?
2011. okt. 22. 10:00
 8/9 anonim ***** válasza:

A válasz írója 81%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: ma 08:58


Hidd el, ismerősöméknél is kényszermegoldás volt. Már ketrecbe, terráriumban, ládában, már mindenütt hörcsög volt. 1-nek ideiglenesen egy nagy befőttes üveg lett az otthona mert "kiközösítették". Ha bemész egy kisállat kereskedésbe, ott lehet a legtöbb helyen használt akváriumot venni. Teszveszen, apródon esetleg még. de utána mit kezdesz a csomó ketreccel ha eladtad őket? Nem lehet valamivel kettérekeszteni ami most van? Nekünk régen voltak halaink, teknőseink és csak az akváriumok alja elrepedt (nem tudom hogy, volt amit odacsaptam, volt ami csak úgy magától) De egértől, hörcsögön át már minden volt benne csak újság kell alá. Lehet olyan valamelyik ismerősödnek is van. Esetleg régi papagájkalitka? (kis átalakítás után ugyan olyan)

2011. okt. 22. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

Én most pont azon gondolkozom, hogy a pici hörik közül kettőt megtartok és neki megfelelő otthont tudok teremteni 100%-osan. Tehát lenne az anyukájuk meg ők ketten, de mind3 külön szép tágas csőrendszeres, berendezett emeletes ketrecben és a többi picurkát pedig beadom az állatkereskedésbe... Csak lehet sajnálni fogom őket odaadni...de mindegyiknek nem tudnék megfelelő otthont teremteni csak 2 csöppségnek. Vagy pedig megtartom mindet de nem ilyen szuper ketrecekben, mert szuper ketrecem jelenleg csak 2 db van. Viszont olyat lehetne, hogy hetente cserélgetem őket amikor takarítom a helyüket és minden héten valamelyik megkapja a szuper csőrendszeres otthont. Csak akkor nincs meg az állandó otthonuk, nem tudom ez mennyire zavarná őket, vagy örülnének a változatosságnak mindig új otthonnak hétről hétre?

Na de tényleg most úgy érzem, hogy 2 hörit megtartok a picik közül és nekik tényleg meg lenne az állandó szuper otthonuk.

2011. okt. 23. 11:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!