Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Patkányom lesz, milyen almot...

Patkányom lesz, milyen almot kéne vennem?

Figyelt kérdés
2011. okt. 22. 10:22
 1/5 anonim ***** válasza:

Forgácsot szeretik, évekig tartottam őket és ezt szerették a legjobban.

De érdemes még papírtörlőket is betenni, azt széttépkedik és fészket csinálnak belőle - egy darabig le is tudják kötni magukat.

Egyedül nem tanácsos tartani, nagyon szociális állat, könnyen depresszívvé válhat társ nélkül.

2011. okt. 22. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Az is jó, ha valami búvóhelyet is raksz nekik, ahova beférnek, és elbújhatnak aludni. Árulnak külön erre készített műanyag vagy cserép odukat, de egy törött virágcserép vagy bármi más is megfelel. Én például üres papírdobozokat raktam be, amit megtudtak rágni és azzal bélelték maguknak. Persze a megrágott dobozokat időnként cserélni kell.
2011. okt. 22. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 Platypus ***** válasza:
A pelletalommal jársz a legjobban, ez a fajta alom tartja a legjobban a szagokat és sokkal egészségesebb is patkánynak, mint a forgács.
2011. okt. 22. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Pelletalom, mint az előttem válaszoló írta, vagy csutkaalom az ideális.
2011. okt. 23. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

A lényeg hogy ne legyen nagyon poros és ne illatosított legyen. Na meg ha lehet ne fenyő.

Pellet abból jó hogy nem szórják úgy ki mint a forgácsot. Viszont éjjelente nagyon zörög ha rohangálnak rajta. Persze ez csak akkor gond ha egy szobában lesztek:)

2011. okt. 23. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!