Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » A törpenyul alá muszáj forgács...

A törpenyul alá muszáj forgácsot vagy szalmát tenni? Lehet a ketrec üres, úgy hogy csak a wc van benne?

Figyelt kérdés
2011. nov. 3. 11:51
 1/10 anonim ***** válasza:

Se forgács, se szalma nem való alájuk.

Fapelletet rakj be és csak a wc-jébe és a ketrec többi része maradjon teljesen üres :)

2011. nov. 3. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 Kefka ***** válasza:
szerintem nem mert már olvastam olyat aki nem rak alá semmit.
2011. nov. 3. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Elél úgy is, mint ahogy te is elvagy egy üres szobában, ahol csak padló van meg egy vécé. Viszont kétlem, hogy bármelyikőtök is különösebben boldog lehetne egy ilyen helyen...
2011. nov. 3. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Szerinted mit kéne neki akkor berakni? Tv-t, ràdiòt, függőàgyat? Segítek, NEM. A nyuszik eleve nem szeretik, ha van alattuk alom v bàrmi (most a benti nyuszikròl van szò). Ők jobban szeretnek a csupasz műanyagon feküdni, kitùrnak maguk alòl mindent.
2011. nov. 3. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Nem feltétlenül muszály alá tenned almot,ha a ketrec alja teli(nem lyukacsos),de ha lyukacsos akkor én azt ajánlom hogy tegyél,bár nem kötelező,de mégis konfortosabb ha legalább 1 kis darabon van ahová le tud feküdni.(én úgy szoktam hogy ahol a wc van neki abba ugye teszek,+egy másik helyre ahol aludni szokott(csak mert én sem szeretek akopasz ágyon aludni)
2011. nov. 3. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim válasza:
Az én nyuszlim sincs oda a forgácsért,bár én szoktam tenni csak az odújába nem(csak hogy legyen ami felszívja a pisit),ő úgyis eltúrja onnan ahol fexik!
2011. nov. 3. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Az elején nekem is volt mindenhol forgács alatta, de kitúrta ott, ahova le akart feküdni. Végül leterítettem neki egy szép zöld, virágos viaszosvászon terítőt, a wc-be pedig pelletet raktam. Így jó :)
2011. nov. 3. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Nekem úgy van hogy a wc-jében van forgács meg az odújában.

Eleinte nem volt csak a wc-ben, és megfigyeletem hogy sűrün alszik abban, gondoltam hogy a forgács miatt.

Ezért döntöttem így.Ha van kedve fekszik kint a csupasz műanyagon, de ha úgy gondolja akkor a forgácson.Soha nem túrja ki maga alól.

2011. nov. 4. 06:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
lukacsos aljú ketrecben nem jó nyuszit tartani, mert kisebesedhet a kis lába. Természetesen elég, ha csak a wcbe raksz forgácsot vagy fapelletet, esetleg ha üresnek érzed a kecót, akkor rakj be neki egy rongyot, amire ráfekhet ha akar.
2011. nov. 7. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 Enting ***** válasza:
Az én nyulaimnak (szobai ketrecben laknak) a wc-ben forgács van, a fennmaradó helyre meg vettem szőnyeget. Lehet olyan kis darab (kb. 30x40 cm) szőnyeget kapni, amit körbeszegnek, és lábtörlőnek jó. Abból vettem kettőt, hetente cserélem, kimosom. Nagyon szeretik.
2011. nov. 24. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!