Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Lehet baj abból, ha pillanatra...

Lehet baj abból, ha pillanatragasztóval ragasztottam meg a tengerimalacaim itatóját?

Figyelt kérdés

Ezek a kishülyék szét harapták az itatónak a gumiját (az itató csőrénél) ami össze tartotta a fémet és a műanyagot. Most ugye értelemszerűen a fém leesett az elejéről és a két golyó is kipotyogott. Nagyon drága itatóról van szó és eléggé "minőségi", ráadásul nagyon sok vizet lehet beletenni. Most megragasztottam, a műanyag csőre raktam ragasztót, arra csúsztattam rá a fém cső véget, szóval elvileg nem kerülhetett a csőbe. De mivan ha mégis? Lehet bajuk tőle akkor is ha megszáradt?



Segítsetek kérlek, sürgős lenne.

Előre is köszönöm!


2011. nov. 9. 11:09
 1/7 anonim ***** válasza:
A pillanatragasztó amint reagál a levegővel, megköt. Az eredményként kapott kemény anyag nem oldódik vízben,
2011. nov. 9. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Köszi a gyors választ! Akkor mérgezést sem kaphatnak tőle ha már megkötött, ugye?
2011. nov. 9. 11:18
 3/7 anonim ***** válasza:
Nincs veszélye, de szerintem várjunk még 1-2 megnyugtató választ :)
2011. nov. 9. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Oké, nagyon köszönöm:)) Addig leszaladok veszek nekik egy kisebb ideiglenes itatót.
2011. nov. 9. 11:20
 5/7 anonim válasza:
várdd hogy jol megszáradjon,és semmi bauk nem lehet!
2011. nov. 9. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Bajuk nem lehet ha már megkötött, viszont iszonyatos szaga van a pillanatragasztónak még a mi gyenge orrunkkal is. Szegény malacoké meg sokkal érzékenyebb én azt tanácsolom ne a malacok mellett ragaszd meg és kicsit rakd majd ki szellőzni. Amúgy ha ilyen gondod van, hogy lerágják a műanyagot róla én a helyedben befektetnék egy másik fajta itatóba (drágább, de ellenben a csöves végű itatókkal nem csöpög és halkan isznak belőle). Ez a fajta itató a Sippy önitató, keress rá. Nem értettem miért fontos, hogy sok vizet tároljon, mivel naponta legalább 1szer cserélni kell a vizet, hogy mindig friss legyen ha elfogyott ha nem.
2011. nov. 9. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm a tanácsokat. Úgy döntöttünk a párommal, hogy befektetünk egy ilyen itatóba amit ajánlottál:-)

Amúgy azért kell, hogy sok vizet lehessen benne tárolni, mert 3 malackám van, rengeteget isznak és 1 héten egyszer van hogy 2 napig nem vagyok otthon. Olyankor kell nekik a nagy adag víz.

2011. nov. 9. 20:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!