Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Szerintetek agyvérzést kapott...

Szerintetek agyvérzést kapott a tengerimalac?

Figyelt kérdés
Kb. másfél napja erősen visítozott,szinte folyamatosan,rettenetes hangerővel.Gondoltam,állandóan éhes,párszor rá is szóltam.Ma kapott ebédet,rendesen megette,nem tűnt betegnek.Este mikor bementem hozzá,láttam,hogy a fél oldalán fekszik,nem tudja a fejét sem megemelni,de lélegzik.Egy kicsit így vonszolta magát,de most már csak kapálódzik két lábával.Holnap tudom orvoshoz vinni,ha megéli...:(3,5 éves különben.Mit tegyek?
2011. dec. 4. 00:07
 1/6 anonim ***** válasza:

algopirint vagy más fájdalomcsillapitót törj össze,pici vizben oldd fel,és itasd meg vele (fecskendő vagy kiskanál)

Persze nem egész szemet,csak egy negyedet

ne szenvedjen szegény

2011. dec. 4. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 Platypus ***** válasza:
Ez könnyen lehet agyvérzés. Sok mindent nem tehetsz, itasd meg, mert ilyen állapotban nem jut el magától az itatóig, és rakd elérhető közelségbe a kaját. A túlélési esélye sajnos nem valami sok, de azért nem lehetetlen. Nekem volt agyvérzéses patkányom, hasonlóan rossz állapotban, de pár nap múlva rohamos javulásnak indult. Még úgy 2 hónapig élt utána, épp csak egy kis bizonytalanság maradt a mozgásában.
2011. dec. 4. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Reggelre meghalt Szegényke:(((((((((((((
2011. dec. 4. 15:23
 4/6 anonim ***** válasza:
Őszinte részvétem.
2011. dec. 4. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:

Annyira reméltem, hogy nem így lesz. :(

Részvétem.

2011. dec. 5. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
jaj szegényke :( részvétem :( és doki látta?
2011. dec. 6. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!