Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Milyen kisállatot kérjek a...

Milyen kisállatot kérjek a szülinapomra?

Figyelt kérdés
4 hónapja eltűnt a kiscicám és azóta hiányzik,hogy az apró kis cukorfalat nincs itt. Most szeretnék egy új háziállatot,de semmi féle képpen sem rágcsálót,hüllőt,kutyát vagy macskát.. Valami olcsó B-A-Z megyében megtalálható apróság kéne,amit néha kivehetek és játszhatok vele!
2012. jan. 2. 14:02
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
görény?
2012. jan. 2. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
ne legyen hüllő, rágcsáló de kicsi legyen? mondtam volna a nyuszit de az is rágcsáló!
2012. jan. 2. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:
Görényt merre felé lehet Borsodban?? A rágcsáló és a hüllő azért nem jó,mert anyukám irtózik tőlük. A nyuszitól pont nem,de azt nem tartanánk. Régen volt egy.. véletlenül nedves növényeket adtunk neki..
2012. jan. 2. 14:14
 4/16 anonim válasza:
papagáj, madárpók
2012. jan. 2. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:

Görényt semmi képp sem!!Az pont h nem olyan h néha kell kivenni,rengeteg törődést és foglalkozást igényel és az etetése és eltartása is drágább mint egy rágcsálóé...

(Mellesleg a nyúl nem rágcsáló,úgyhogy még az is lehete)

2012. jan. 2. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
100%
Hörcsög lenne jó pedig. Attól nem írtózhat. Nekem pl van egy barna színű hörim, az teljesen olyan, mint egy kis maci és nagyon édes kis kedves állat.
2012. jan. 3. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:

Kedves hable!


A számból vetted ki a szót!! :)))

Igen a hörik olyanok mint a kis macik, ennivalóak annyira édesek!!

2012. jan. 3. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:

A nyúl valóban nem rágcsáló. :) De ha csak néha akarsz foglalkozni az állatkáddal és néha akarsz vele játszani. Olcsó állatot keresni meg vétek mert az állatorvosi költség mindegyik állat esetében lehet sok ha megbetegszik. Minden állatnak szüksége van felszerelésre, kajára, eszközökre az nem olcsó még ha maga az állat az is a cucca nem az, az tuti. Ha meg nem tudjátok számára biztosítani amire szüksége van akkor nem lesz jó neki nálatok. (Nagyon sok állat nem szeret "játszani" az emberrel.)

Akkor sajnálom de leginkább a plüss állatot tudnám javasolni.

2012. jan. 3. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
48%

Előző vagyok:

Eszembe jutott egy viszonylag olcsó, kis állatka. Ezzel nem tudsz játszani de anyukád sem fél majd tőle és nálatok is lehet kapni.

Gömb akváriumban 1db halacska.

2012. jan. 3. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:
Háát én most a hörcsögön és a görényen merengtem el.. Tényleg nagyon aranyosak. A NÉHA szócskát pedig ne is nézzétek.. Az a lényege,hogy tudjam simogatni,olcsó,ki tudjam venni,egészséges legyen! Persze még hozzá megveszem ami kell.
2012. jan. 3. 21:59
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!