Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Mitől alakulhat ki a házi...

Mitől alakulhat ki a házi egereknél daganat? :S

Figyelt kérdés
2012. jan. 31. 15:39
 1/6 anonim ***** válasza:
kutyáknál mitől? embereknél mitől?
2012. jan. 31. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 Platypus ***** válasza:
Rágcsálóknál nagyon gyakori, az egyik fő halálozási ok. Nem kell hozzá semmilyen extra körülmény, a genetikájuk miatt nagyon sok egér daganatos lesz idősebb korában. A természetben nagyon rövid életet élnek, így nincs idejük megbetegedni.
2012. jan. 31. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Nekem régebben hörcsögöm volt daganatos és én rákérdeztem egy díszállatkereskedésben, hogy mitől lehet ez, vagy mi az amitől csökkenteni lehetne az esélyt arra, hogy ez kialakuljon náluk. És azt mondták, hogy mindent alaposan meg kell mosni amit enni adok neki és meg is kell hámozni mindent. Azóta mindent meghámozok: almát paradicsomot, uborkát...stb. szóval mindent és azóta nem volt egy hörcsögöm se daganatos, pedig azóta már vagy 20 hörcsögöm volt! Nem tudom, hogy ez most tényleg jelent-e valamit vagy sem, de azóta nem volt daganatos állatkám, mióta meghámozok mindent.
2012. jan. 31. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen : )
2012. jan. 31. 19:03
 5/6 anonim ***** válasza:
Nekem volt már egeremnek is meg hörcsögömnek is daganata, mikor már idősek voltak, de nem haltak bele. A szatén egeremnek már nem emlékszem hol, azt hiszem valahol a hasán mindig előjött egy szürke színű, kemény daganat, és mindig lerágta magának. Ez volt kb 3szor, aztán már nem újult ki neki. Megoldotta magának :) 2 és fél évet élt, úgyhogy szép kort ért meg, természetes halállal halt meg, akkor már rég nem volt daganata.
2012. febr. 2. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Ha számítógép közelében van tartva az sem jó :"( Nekem egyszer attól kapott daganatot a kígyóm :(
2012. febr. 26. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!