Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Mit csináljak hogy ne harapja...

Mit csináljak hogy ne harapja meg az ujjam?

Figyelt kérdés

Helló! Van egy törpehörcsögöm 1 hete hoztuk el, és már nagyon meg van barátkozva az új helyével, és már tőlem sem fél. Írták több helyen az interneten, hogy először szagolja meg a kezünket, utána vegyünk magot a kezünkbe, és vagy megeszi a kezünkben, vagy elszalad az étellel.

Hát én ugyanezt tettem. Csak itt a bökkenő akárhányszor rárakom a tenyerem a forgácsra nem a tenyerembe megy bele, hanem az ujjamat kezdi el harapdálni.(amúgy nem fáj, de ha nagy hörcsög lesz, akkor attól tartok hogy már fájni fog!) Segítsetek, mit csináljak hogy ne harapdálja az ujjamat! ( már megengedi hogy megsimogassam és ha kesztyűvel csinálom ezt a kajásat, akkor a kesztyű ujját is harapdossa)



2012. febr. 11. 06:51
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Ne félj csak ismerkedik, a kaját pedig úgy add oda neki, hogy nem a kezedben van (sem a hörcsög sem a kaja), csak rakd a szájához, akkor elfogadja és nem is harap meg. Sokat futtasd és legyen rengeteget a kezedben, akkor megszokja a szagod. És még valami: ha lány vagy se festett körömmel se erősen be kölnizve se be dezodorozva ne menj a közelébe.

Remélem segítettem.

2012. febr. 12. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Igen, sokat segítettél! Köszi! De még az a kérdésem lenne, hogy hogyan szoktassam ahhoz, hogy feltudjam venni a kezembe, úgy hogy ne harapjon meg?
2012. febr. 12. 12:18
 3/6 anonim ***** válasza:
Szerintem csak azért harapja a kezedet, mert valami illatot érez rajta. Próbáld ki: akkor is harapja, ha kezet mostál, mielőtt kivetted?
2012. febr. 13. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
igen, mindig kezet mosok előtte. és olyan nagy vágyam az, hogy belemásszon a kezembe és felemelhessem és simizhetném a kezemben :)
2012. febr. 13. 19:11
 5/6 anonim válasza:
Nekem is voltak törpehörcsögeim, az enyém nem harapott de már amit lefialt az igen. Én úgy szoktattam magamhoz ahogyan az első választ adó is leírta hogy a kezemből adtam neki a magvakat. (olyan aranyos amikor tele van neki a pofazacsija :). ) Később már ha betettem a kezem úgy hogy a tenyeremben voltak a magok akkor már a magokat rágcsálta aztán kezdtem kiemelgetni a helyéről és végül hozzászoktak.:)
2012. febr. 13. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszi a segítséged! Én is ezt fogom csinálni :)
2012. febr. 14. 18:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!