Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Hörcsögöm agresszív lett. Miért?

Hörcsögöm agresszív lett. Miért?

Figyelt kérdés
Hörcsögöm már nagyjából 1 éve van velem,és a napokba agresszívan viselkedik,pedig nem szokott.Kezembe tartom és harapna bele,rakom be a ketrecbe és már rohan oda.Miért van ez a nagy változás?
2012. febr. 12. 20:23
1 2
 1/13 A kérdező kommentje:
Meg ha kiveszem rohangál,meg a ketrecbe is sokat rohangál,nem tudom miért...Gondoltam arra,h unatkozik ezért raktam be neki most egy csomó cuccot,de nem nagyon foglalkozik velük.
2012. febr. 12. 20:30
 2/13 anonim ***** válasza:
53%
A sok akciófilm ,meg a lövöldözős játékok...
2012. febr. 12. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim válasza:
65%
lehet kéne neki egy hasonló idős lány hörcsög (ha fiú hörcsögöd van) .Bár ez kockázatos mert meg is ölheti az új hörcsögöt.
2012. febr. 12. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:

köszönöm szépen elsö válaszoló,legközelebb odafigyelek a hörcsögre,mikor akciófilmet néz.Nagyon jò,hogy valakinek gondja van,te meg ilyennel szórakozol.

Második válaszolónak tényleg köszönöm! Én is gondoltam rá,de nem akarok kicsiket,mert nem tudnék velük mit csinálni,és ha meglennének a kicsik akkor rakhatnám öket külön,máshova meg nem tudom rakni öket.

Köszi a válaszod! :) És bocsi,h hibásan írtam,de telóról vok.

2012. febr. 12. 20:52
 5/13 anonim ***** válasza:
100%

jajj ne második válaszoló ez neked szól

a hörcsögök az egyetlen magányos rágcsálók... semmiképp nem szabad párban tartani őket!

kedves kérdező ... nem tudom hogy miért viselkedhet agresszívan de van egy sejtésem... nekem az állatorvosom mondta még régebben(olyan 2 évvel ezelőtt) hogy akkor válhatnak agresszívvé ha fehérje vagy kálcium hiányuk van...ezért ajánlom hogy vegyél neki élő lisztkukacot(hűtőben kell tartani) ... és adjál neki rendszeresen tejfölt

2012. febr. 12. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
Fehérjeként mi ezeket is adtuk: keményre főzött tojásfehérje, joghurt, májkrém.
2012. febr. 12. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
joghurtot szoktam neki adni,tojásfehérjét régebben próbáltam neki adni,nem ette,majd ma megint megpróbálom.Tejfölt is adok akkor majd neki. :) köszi a választ!
2012. febr. 13. 06:47
 8/13 hamstergirl válasza:
nekem is van egy hörcsögöm és ő is ezt csinálja utána néztem és védi a területét.Amikor ki akarod venni adj neki egy olyan magot amit szeret így nem rád figyel és nem bánt.egy idő után megszokja hogy a te szagodtól nem kell félni,nem veszi el,hanem adja neki a kaját.
2012. febr. 13. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
Igen,azt tudom,hogy védi,de csak mostanába csinálja ezt,régen nem volt ilyen.
2012. febr. 13. 16:44
 10/13 anonim ***** válasza:

Kedveskedj neki olyan új finomságokkal, amiket nem kapott tőled, vagy ritkán kap: pl. imádják a sajtot, banánt, diót, kekszet, főtt tojást, túrót, rántott husit (csirkehús fűszer nélkül, olajat leitatni!)

Valamint vehetnél neki ilyeneket, az enyémek ezekért odavannak és nem csak finom csemege a számukra, de szórakoztatja is őket a rágcsálásuk:

[link]


[link]


[link]

2012. febr. 13. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!