Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Dzsungáriai törpehörcsögnek...

Dzsungáriai törpehörcsögnek elég lenne ekkora terrárium ideiglenesen?

Figyelt kérdés
29x14-es és 18 cm magas. Csak 1 db-ot szeretnék, és pár hónapon belül vennék neki egy nagyobb ketrecet vagy terráriumot.
2012. febr. 29. 12:17
 1/8 anonim ***** válasza:
50%
Szerintem a hörcsögöt is csak pár hónap múlva vedd meg, ha majd megfelelő helye lesz, nem egy kis lyuk.
2012. febr. 29. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
51%
nem csak akkor szabad megvenni az állatot ha már mindene megvan... küldök privit...:)
2012. febr. 29. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Először vedd meg az otthonát, minél nagyobb annál jobban fogja érezni magát!
2012. febr. 29. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 titak ***** válasza:
100%
Igen! Ideiglenes elég. És pár hónap múlva már nem is fog kelleni másik, mert addigra szegényke úgyis elpusztul.
2012. febr. 29. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen, hogy ilyen kedvesen vagytok képesek válaszolni egy kérdésre valakinek, akinek még életében nem volt hörcsöge és épp tájékozódni próbál, hogy mi lehet és mit nem... Ezt miért nem lehet egy normális mondatban megfogalmazni pl: "a hörcsögöt nem lehet ekkorában tartani, inkább ruházz be egy nagyobb helyre neki" abból is meg fogom érteni, mert ha hiszitek, ha nem, nem vagyok állatkínzó, és intelligenciám is akad annyi, hogy felfogjam azt a tanácsot is, amivel nem akarjátok leszedni a fejemet
2012. febr. 29. 22:16
 6/8 A kérdező kommentje:
Akik normálisan válaszoltak azoknak természetesen köszönöm szépen! Az előbbit akinek nem inge, ne vegye magára!
2012. febr. 29. 22:16
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

Én nem szeretnélek bántani hisz miért is tenném?!

De ha belegondolsz akkor nem nehéz rájönni,hogy nem előnyös ilyen picike méretű terráriumba tartani.

A törpe höri átlagos mérete az olyan 6–11 cm között van.. Na most ezt a méretet meg a ketrec mérete szerinted kényelmesen eltudna benne szaladgálni?

Lehetne benne egy mókuskerék?Itató?Kisházikó?Wc papír guriga?És még hely is maradna..


Én azt mondom,hogy inkább várj amíg betudsz ruházni egy nagyobbra..átérzem a helyzeted. Én most új ketrecet szeretnék venni a höriimnek,de eget verő összegekért adják őket..még a használtak is nagyon sokba kerülnek.

Gondolom a legjobbat szeretnéd a hörinek..szóval várj.

Remélem nem vetted sértésnek..

2012. márc. 1. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Szia!Szerintem túl pici.Az a baj,ha nincs rendes nagy ketrece/terráriuma megőrül.Meghogy a 18cm-en kiszökhetne.De amúgy egy hörinek minimum 20 literes terrárium kell.
2012. nov. 10. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!