Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Patkányt szeretnék, megbízható...

Patkányt szeretnék, megbízható tenyésztőtől, tudtok ajánlani?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Van valakinek tapasztalata patkány tenyésztőkkel kapcsolatosan? Eddig 7 patkányom volt és sajnos szinte mind daganatos megbetegedésben halt meg, hiába műtettük nem segített... mint később kiderült, mindannyian visszavezethetőek voltak egy tenyésztőhöz, aki beltenyészetet folytatott... így valószínűleg ezért került ki tőle ilyen sok beteg kisállat, igazából eddig mindet örökbe fogadtam, vagy úgy kerültek hozzám, hogy senkinek sem kellettek, és nem figyeltem a tenyésztőre, de most nagyon is gondosan szeretném kiválasztani, így ha lehet kérlek írjatok olyan tenyésztőket, akiket ajánlanátok, akiktől esetleg nektek is van kisállatotok. Előre is köszi a válaszokat.

2012. márc. 19. 12:54
 1/10 anonim válasza:
0%

New York, Madison sugárút 8653. Kicsike állatkereskedés, de a tulaj Huan Sempres nagyon jó vérvonalú patkányokkal kereskedik, és a lánya, Anastese nagyon csinos. :)

Bolíviai bevándorlók, de semmi gond velük.

Jaaaa, vagy közelebbi kéne? :)

2012. márc. 19. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Talán egy kicsivel közelebbi, igen. :D
2012. márc. 19. 13:08
 3/10 Platypus ***** válasza:
100%
Demetrios kennel
2012. márc. 19. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim válasza:

Szaffi kisállatkereskedés : 7634 Pécs Monostor u. 2.

Korrektek, megbízhatóak. (mellesleg sokkal közelebb, mint USA)

Üdv

Ha még ez sem talált, igazán leírhatnád a várost, hogy hol keresel tenyésztőt,(eladót), ha nem titok....

2012. márc. 19. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Igazából a legjobb Budapest lenne, de mivel Baranya megyében is sokszor járok, akár a Pécs is jó. :) Köszi a segítséget.
2012. márc. 19. 13:29
 6/10 anonim ***** válasza:
én a ricantától vettem de megbántam mivel az egyik patkányom totálisan kezelhetetlen
2012. márc. 19. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim válasza:
Sziasztok! Nem tudtok Debrecenből vagy környékéről megbízható patkánytenyésztőket? köszi
2012. márc. 19. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Én is gondoltam, hogy veszek Ricanta-tól, de ha ez a tapasztalat akkor inkább nem. :(
2012. márc. 20. 14:24
 9/10 A kérdező kommentje:
Platypus köszi utána néztem és megbízhatónak tűnik, nagyon köszönöm a válaszod :)
2012. márc. 20. 14:24
 10/10 anonim ***** válasza:
51%
Én is Ricantától hoztam anno 2 patimat, én nagyon ajánlom őt. Mindkét patim, szép hosszú életkort tudott maga mögött (a szimái patim a 3. szülinapja előtt 3 nappal ment el, a kapucnis patim meg 3 év 4 hónapig élt). Az életük nagy részében nem volt velük komoly baj (daganat nem jött ki túl korán), csak a szokásos öregkori betegségek jöttek 2 és fél éves kor körül. Nagyon kedvesek voltak, sosem haraptak, én ajánlom Antát :)
2012. márc. 23. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!