Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Dzsungáriai törpehörcsög...

Dzsungáriai törpehörcsög tartók! Mik vannak a höriteknél a terráriumban/ketrecben?

Figyelt kérdés

Arra lennék kíváncsi, hogy ki mit rak be e hörinek, hogy ne unatkozzon.

És arra is, hogy terráriumban vagy ketrecben tartjátok.


2012. márc. 22. 18:26
 1/10 anonim ***** válasza:

Terráriumban.

Van benn neki mókuskerék, wcpapír guriga, és egy kisállat alagút. A mókuskerékkel egésznap elvan!!!

2012. márc. 22. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

ketrec. szerintem a terrárium nem jó mert nem levegőzik, bár lehet hogy másnak jó azért mert nem hullik ki belőle a forgács...te tudod...

van benne 1 kis házikó, alagutak, mókuskerék, kis létrák amin mászkálhat. szeret elbújni!

mivel éjszakai állat ezért nem gyakran látod majd nappal csak éjszaka ezért vegyél olyan kereket ami nem nyikorog! :) remélem segítettem :D!!

2012. márc. 23. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat!

Tenyésztő vagyok, szóval nem azért kérdeztem, mert venni szeretnék, csak azt szeretném tudni, hogy ki hogy tartja a hörijét!

2012. márc. 23. 19:29
 4/10 anonim ***** válasza:

és melyik a "helyesebb" tartás ?

az 1. vagy a 2.? :D :)

(én a második vagyok)

2012. márc. 24. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Én terráriumban tartom. Az elején próbáltuk a ketrecet, de egész éjjel rágcsálta, már sajnáltam a fogait, ahogy nyikorgott a ketrec rácain, és mindig rámászott, féltem, hogy valami kárt okoz magában. És a terráriumban legalább nem kaphat véletlenül se huzatot.

Kis háza van, mókuskereke, rengeteg wc papír guriga, van amit összefarigcsáltam alagútnak, és én vettem bele neki homokot, igaz, csincsilláknak való, de imádja. Meg beraktam neki egy üres tálat, nem is tudom miért, de ő talált neki felhasználási módot, van, hogy abban alszik az esti maratonfutárok között. Kicsit túlzsúfoltnak tűnhet, de így mindig van mivel elfoglalnia magát:)

2012. márc. 24. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

Én is terráriumban tartom az enyéimet, igazából egyik tartás sem helytelen. :D

Bár én nem szeretem a ketreceket, főleg azokat nem, amik tele vannak ilyen színes csövekkel.

A terráriumba természetesebb környezetet lehet kialakítani, ezért vannak az enyéim abban.

Köszönöm a választ!

2012. márc. 25. 11:23
 7/10 anonim ***** válasza:
de ha terráriumban van, és nagyon tiszta az üveg akkor nekimegy :D XD
2012. márc. 31. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Nálam eddig még soha nem mentek neki. :P
2012. ápr. 1. 10:20
 9/10 anonim ***** válasza:
Nekem mindkettőben volt már, de legutóbb terráriumban, az jobban tetszett is nekik, mindig a ketrecen mászkáltak, szerintem vicces volt :) Volt bent wcpapír guriga alagútnak, egy kis házikó (kifúrt kókuszdió), egy műanyag tálka az ételnek és egy mókuskerék.
2012. ápr. 1. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
5. vagyok. Azt elfelejtettem, hogy vettünk a terráriumba rendes itatót, és egyszer csak azt vettem észre, hogy azon csüng és próbál kimászni, úgyhogy nálunk marad a tálka. Azt kipancsolja, de legalább biztonságban tudhatom. És semeddig nem tart ott gyakrabban cserélni a nedves forgácsot!
2012. ápr. 3. 05:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!