Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Mi baja a nyulamnak? Gyors...

Mi baja a nyulamnak? Gyors választ légyszi

Figyelt kérdés

Reggel nem láttam rajta semmit,a reggeli tápot is megette,de most meg bebújt a hordozóba nem akart kijönni,hoztam neki a zöldségeit semmi,a fejét is elfordította hiába kínáltam,utána kijött és bebújt az ágyalá,vittem a tápot neki,hátha arra reagál valamit,erős az illata,de semmi,pedig ilyet sose szokott,sose hagyja ott a kaját,miért csinálja ezt?Úgy megilyedtem!Mit csináljak?

A melegtől lehet?De a ketrecben van neki jégaku meg csempe,meg a fülét is vizezem időnként,de most mi baja?Miért nem eszik?Gubbaszt,de olyan mint ha aludna,mert nem nagyon mozgatja az orrát.Csak néha.



2012. jún. 22. 17:18
1 2
 1/12 A kérdező kommentje:
A hordozóból se akart kijönni,kivettem,hogy mi van,de elfutott.Meg a hordozóba amúgy se szokott bebújni,nem értem,aggódom.Ráadásul nincs itthon senki,telefonálni se tudok.
2012. jún. 22. 17:20
 2/12 anonim válasza:
rossz hírem van sajnos ez rágcsálóknál néha elő szokott fordulni főleg idős korban ha nem eszik azt nem szabad hagyni etetni kell ha más nem fecskendővel vagy kiskanállal az én tengerimalacom ebben az évben ezt másodjára csinálja januárban és most lábadozik az egyikből és ez eltart minimum 2-3 hétig nekem 1 hónapig tartott.etesd napi 3-4 alkalommal a melegre való tekintettel itasd áztass be nyúltápot vízbe szívd fel fecskendőbe és etesd meg vele és arra figyelj hogy ha férre nyel nehogy hánnyo mert abba bele hal mert a rágcsálók nem tudnak hányni.
2012. jún. 22. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Szerintem vidd orvoshoz. Ha holnapra nem javul az állapota, mindenképpen orvosi segítségre lesz szüksége.
2012. jún. 22. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:

Most már kicsit szaladgált,de a kaját csak megszagolja és ennyi.Egy fűzfaágat megevett nagy nehezen.

Nem öreg,1éves.

2012. jún. 22. 18:06
 5/12 A kérdező kommentje:

Na evett egy kis zöldséget,nem mindet,de evett.Meg a szénába is beleturkált,evett egy kicsikét.Akkor már olyan nagy baj nincs ugye?Meg futkározik is,kijött utánam az erkélyre.

Pedig már felöltöztem,hogy viszem dokihoz.

Naa szénázik.

2012. jún. 22. 18:26
 6/12 anonim válasza:
Egyedül van? Lehet, hogy depis...
2012. jún. 22. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Az oltásai megvoltak? (szúnyog ellen) Mert ha nem, lehet hogy beteg.
2012. jún. 22. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim válasza:
elősször eszik még egy kicsit aztán egyre kevesebbet majd 1-2 hét mulva ujra elkezd enni ez sajnos néha előfordul.
2012. jún. 22. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Minden oltása megvan.
2012. jún. 22. 23:06
 10/12 anonim ***** válasza:

akkor nem tudom.

a lakásban tartod egyébként?

a hordozóban tartod?

2012. jún. 22. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!