Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Törpehörcsög helyével való...

Törpehörcsög helyével való gondok!?

Figyelt kérdés

Roborovszki hörcsögöt szeretnék majd venni, de előbb mindent be akarok szerezni hozzá.

Nem volt pénzem rendes ketrecet venni, így egy nagy tároló műanyag dobozt vettem. Amit sok helyen kifúrtunk hogy a levegő tudjon benne mozogni. A baj csak az hogy benne van egy emeletes faházikó meg a forgó kerék és nagyon sok helyet elfoglalnak.


Már azt sem tudom az etetőt hová tegyem, nem hogy a játékot (alagút) meg terveztem homokfürdőt, bár azt megtudom úgy oldani hogy csak heti 1x-2x rakom be.


Pedig tényleg nagy a doboz (törpehörinek meg pláne) de a kellékek... elfoglalnak mindent :(


Tudtok valami tanácsot adni hogy oldjam meg?



2012. jún. 26. 17:38
 1/3 anonim ***** válasza:
Esetleg - mivel nappal alszanak a hörik - nappalra berakod neki az inni, enni valót és a házát. Este, pedig amikor felébred a ház helyett raksz be neki játékokat. Vagy, amit én is alkalmaztam, esténként kiveszed. Én egy vastag kartonpapírból alakítottam ki neki egy játszóteret a földre, beraktam oda neki a játékait. De azért jó lenne neki, ha összegyűjtötted rá a pénzt, egy ketrecet vagy egy terráriumot berendezni neki és akkor nem kell ez a macera. Én 2500-ért vettem egy 3 emeletes ketrecet neki.
2012. jún. 26. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Pontosan mekkora a doboz? Én is hasonló cipőben járok a nyulammal, neki is házi készítésű a ketrece és túl pici. Még nem volt lehetőségem, hogy nagyobbat vegyek neki. Én azzal próbálom menteni a helyzetet, hogy napi több, akár 6-10 órára is kiengedem a szobába, szaladni. Megpróbálhatnád te is, hogy kerítesz neki egy nagyobb helyet, ahol kedvére szaladgálhat. :)A játékokat így használhatnád, ha kint van. Az alagutat, a homokfürdőt, meg a házikót, például. Így a keréknek meg a tálkának lesz helye.
2012. jún. 26. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Én a doboz tetejére rácsot tennék, nem csak lukakat. Akkor jobban szellőzik.

Ezzel a technikával a fürdető homokot, kaját, alagutat, dobozon kívül is el tudod helyezni. :D

[link]

2012. jún. 28. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!