Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Tengeri malaccal mi a teendő?...

Tengeri malaccal mi a teendő? Fogok egyet venni, de egyelőre nem sok mindent tudok. Van egy papagáj-ketrecem. Abban tarthatom? Kb 60*40-es, és elég magas. Az nem baj, hogy magas?

Figyelt kérdés

Mit ehet? Úgy hallottam, hogy szénát is eszik, és vagy az, vagy forgács legyen az alom. Azon kívül milyen zöldséget, magot eszik?

Köszi a válaszokat.


2009. júl. 15. 21:51
1 2
 11/19 A kérdező kommentje:

Hű! Nagyon szépen köszönöm a válaszokat. Szeretgetés lesz, az biztos, és nem lesz elhanyagolva. Igazából azért lesz malac, mert a fiaim nagyon szeretnének háziállatot, és mellette döntöttem. Egyelőre marad egyedül, aztán meglátjuk.

Én is arra gondoltam, hogy emeletet csinálok a ketrecben, de nem voltam benne biztos, hogy a malac felmászik.

Az miért baj egyébként, ha magas a ketrec?

Még egyszer köszi!!

2009. júl. 16. 09:40
 12/19 anonim ***** válasza:
sajnosnem jóü neki a magas ketrec ja és a googléba beirod ahogy tengerimalacok és egy csomó infód lesz csak ugy .....
2009. júl. 16. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
Társat vegyél neki.
2009. júl. 16. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
Egy malacnak legalább 80x50-es ketrec kell, kettőnek 100-120x 50-es. A magasság azért nem lényeges, mert ők inkább vizszintesen közlekednek. Ami most van nektek, nagyon kicsi és csak átmeneti megoldásként jó rövid időre, amíg nem tudtok neki nagyobbat venni.
2009. júl. 16. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 A kérdező kommentje:

Igen-igen, utána olvasok mindjárt. De már nem biztos, hogy lesz, mert lehet, hogy csak rosszat tennék vele :'(

Pedig nagyon szerettem volna, mert aranyosak, nekem rágcsálóm csak japán futóegér volt, őket is nagyon szerettem, jó lett volna a fiúknak is valami állatka. Sajna csak ez a ketrec van, néztem malacketrecet, de még használtan is nagyon drága :( Így meg voltaképp ingyen lett volna, mert malackát is kapnék ingyen, csak a belevalókat kellett volna megvennem.

Köszi mégegyszer a válaszokat!

2009. júl. 16. 13:10
 16/19 anonim ***** válasza:
És ami a legfontosabb: Google a barátod! Bármi kérdésed van, először google.com, utána gyakorikérdések :)
2009. júl. 18. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 A kérdező kommentje:
Megmondom őszintén, hogy én jobban szeretem először az embereket megkérdezni: pl itt a gyakorin. A személyes tapasztalat nekem többet ér!
2009. júl. 18. 14:34
 18/19 anonim ***** válasza:
100%
Nekünk vannak malackáink, de az alapdolgok beszerzése csak egy része a tartásuknak. Azt gondolná az ember, hogy alig kerülnek valamibe utána már:) Kell táp, széna, változatos zöldségek, paprikafélék, amikor még magunknak nem vesszük meg, akkor is, forgács, ha beteg akkor orvosi költségek. Foglalkozni kell velük, mert különben nem lesznek szelídek, hetente takarítani a ketrecüket. De mindezek mellett tündéri kis állatkák és nagyon szeretjük őket. Mi is úgy gondoltuk, hogy talán rájuk kell a legkevesebbet költeni,hát nem:)
2009. júl. 18. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
A google-n talált weboldalakat is emberek írják személyes tapasztalatból. Itt olyanok is válaszolgathatnak neked, akik semmit sem tudnak a témáról, csak magyaráznak, mert volt valami hasonló állatuk, vagy azt hiszik, hogy jól csinálják, de valójában nagyon nem, meg egyáltalán, nem tudod leinformálni a forrásokat. A nagyobb állatos oldalakon (szinte) biztos nem írnak hülyeségeket, pláne ha tenyésztők oldalait nézegeted.
2009. júl. 20. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!