Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Foghatok az egerem mellé...

Foghatok az egerem mellé másik egeret?

Figyelt kérdés

Befogtam egy egeret. Betettem egy 40 literes terráriumba, van háza, találtam neki hörcsögkereket is.

Most is kint van a csapda, ha fogok még egy egeret, azt betehetem mellé?



2012. júl. 25. 14:46
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Bocs, de én nem tartanám meg a helyedben!Sok betegséget elkaphatsz tőle.Inkább vegyél állatkereskedésbe egy fehéregeret.
2012. júl. 25. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:

Nem nyúlok hozzá.

Itt falun körberöhögnének, ha a városból hoznék egeret!

Nem győzöm őket kihordani a kamrából és elengedni a mezőn!

Ezt az egyet is azért tettem a terráriumba, mert úgyis csak ott állt üresen!

2012. júl. 25. 15:01
 3/12 anonim ***** válasza:

Én meg majd akkor foglak körberöhögni ha majd valami betegséget elkapsz...

Az a sz@rba mászkál..

És az fertőző...

2012. júl. 25. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:

Nem mászkál ez többet sz@rban, mint bármelyik más állat.

Ennyi erővel én is abban mászkálok, míg a lovakhoz kiérek, meg abban mászkálnak a tyúkok, kacsák...

Kezet mosok és kész!

A kereskedésben vett fehér egér többet mászkál a sajátjában, mint ez a kamrában fogott háziegér!

2012. júl. 25. 15:15
 5/12 anonim ***** válasza:

Ha fogsz plusz még egyet, lehetőleg azonos neműt, mert ellenkező esetben szaporulatra számíthatsz a jövőben.

De nem próbálod meg kézhez szoktatni?

2012. júl. 25. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

1. Betegségeket terjeszt, tehát jól teszed, ha nem akarsz hozzányúlni.

2. Nem ajánlom azt sem, hogy társat tegyél be mellé, mert egyrészt összeverekedhetnek, másrészt ha ellenkező neműek, egy csomó kisegér fog születni. A nemüket meg nem tudod megnézni, miután nem kézhezszoktatottak, 100% hogy megharapnának!

2012. júl. 25. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Mért jut mindenkinek az állatokról rögtön a fertőzés az eszébe?! Szerintem betehetsz hozzá, nem hinném hogy bántanák egymást mert az egerek társas állatok. Inkább jó is lenne, nem unatkozna egyedül. Az viszont igaz, hogyha ellenkező neműt teszel be mellé, akkor számíthatsz a kisegerekre és egyszerre szülhetnek 12-t is!
2012. júl. 26. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

10:34, a háziállatok tényleg nem terjesztenek betegségeket, de a vadon élő egerek és patkányok IGEN! Hidd el, nem alaptalanul nem akarnak sokan pl. patkányt kisállatként tartani! Az igaz, hogy az olyan emberek beszűkült a látókörük, mert az emberek által tenyésztett, tartott egyedek nem terjesztenek betegségeket, (és hozzá tenném hogy nagyon aranyos, jó barátok tudnak lenni) de sokan mégis félnek tőlük. Miért? Mert a vadon élő példányok VESZÉLYESEK! Az oké, hogy az ember nagyobb, erősebb stb., de például egy csapat patkány simán ki tud belezni egy macskát, kutyát. És egy vadon élő, ki tudja miben mászkált, mit evett egér harapása BIZONYÍTOTTAN fertőző az emberre nézve! Kérdezz orvosokat!


Kérdező, ha egeret akarsz tartani, akkor hozz egyet a városból, és ne érdekeljen, ha kiröhögnek. Hidd el, ez az egér nem csak ürülékben mászkálhatott, hanem rothadó húson, más állatok tetemén is! És az is valószínű, hogy evett belőle... (na ezért fertőző a harapása!)

2012. júl. 26. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim válasza:

Nem tudom, Budapestem élek nekem ez kicsit vad ötlet.

Szrintem NE fogd be, főleg, hogy lehet, hogy a másik egészséges ez meg megfertőzi és mindkettőjüket ott temetheted. Tudom, hogy nevetséges, hogy ott van körülötted 1000 és veszel. DE MIT AZ A KU@VA 60 fORINT AMIKOR EZ LEHET HOGY MEGMÉRGEZ????!!!!!

(mert hogy egy ffehér egér 60Ft VÁROSBAN!!!

üdv: megaworld

2012. aug. 22. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:

Nem a 60 Ft. Naponta elkapnak a macskák néhányat, a rendes egérfogó sem dísznek van.

Ez a szerencsésebbek közé tartozott, mert az élvefogóba került. Onnan a kert végébe szoktam őket kivinni és elengedem. De lehet, hogy másnap bevégzi!

Ezt az egyet tanulmányozom, nem tettem még mellé másikat.

Úgy nézem lány, ha fogok egy másik lányt és megtetszik, akkor beteszem mellé.

2012. aug. 22. 21:30
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!