Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Szíriai aranyhörcsögöm prüszkö...

Szíriai aranyhörcsögöm prüszköl és néha csipogó hangot ad ki. (pontosan nem tudom de kb. kicsit több mint fél éve van nálunk) miért csinálja ezt, aggódom érte?

Figyelt kérdés
2012. aug. 5. 12:34
 1/3 anonim ***** válasza:

Valószínűleg megfázott. Ha huzatos helyen van a ketrece/terráriuma, akkor feltétlenül rakd szélmentes helyre. Ha 1-2 nap után sem javul az állapota, jobb, ha felkutatod a közelben lévő állatorvost.

Addig is olvasd át az alábbi linket, hátha nem is megfázás: [link]

Sok sikert! :)

2012. aug. 5. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Köszi!


Amúgy nincs huzatos helyen...Ilyen melegben amúgy se hinném hogy megfázott. Még kis szélmozgás sincs.

Utánaolvastam és még mindig fogalmam sincs hogy mi lehet a baj.

2012. aug. 5. 14:55
 3/3 anonim ***** válasza:

Nekem volt egy dzsungáriai törpehörim, és az (igaz, már 2,5 éves volt) alvás közben csipogott, és ha ébren volt, akkor meg prüszkölgetett. Aztán kiderült, hogy meg volt fázva, de az életkorára tekintve, már nem élte túl, és a doki szerint ez végzett vele.

első voltam

2012. aug. 5. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!